Skip to main content

Ministru prezidents tiksies ar Ārvalstu investoru padomes Latvijā valdi

Otrdien, 23. novembrī, Rīgā Ministru prezidents Valdis Dombrovskis tiksies ar Ārvalstu investoru padomes Latvijā (ĀIPL) valdes pārstāvjiem, lai pārrunātu valdības un ĀIPL ikgadējās augsta līmeņa tikšanās darba kārtību.

Tikšanās notiks plkst. 16.30 Ministru prezidentu zālē (Ministru kabineta III stāvā). Tikšanās sākumā paredzēta TV/ foto iespēja.

Zināms, ka Latvijas valdības un ĀIPL augsta līmeņa tikšanās notiek kopš 1999. gada. Valdības un ārvalstu investoru dialoga mērķis ir uzlabot uzņēmējdarbības vidi un sekmēt ārvalstu investīcijas Latvijā. Latvijas valdības un ĀIPL ikgadējās sanāksmēs piedalās ministri, augstākās amatpersonas un Ārvalstu investoru padomes Latvijā biedru uzņēmumu augstākie vadītāji, kuri pārrauga ārvalstu investīcijas Latvijā.

Mediju ievērībai!
Mediju piekļūšana ar Ministru kabineta pastāvīgās akreditācijas kartēm. Žurnālistiem, kuriem nepieciešama caurlaide iekļūšanai Ministru kabineta ēkā, lūdzam sazināties ar Valsts kancelejas Komunikācijas departamentu (Laine Kučinska, +371 67082905 [email protected]).

 

Informāciju sagatavoja:
Laine Kučinska
Valsts kancelejas
Komunikācijas departamenta vadītāja vietniece
Tālr.: 67082905
[email protected]

Dalies ar ziņu