Skip to main content

Mūrniece ar Jēkabpils mēru pārrunās gatavību iespējamajiem plūdiem

Ceturtdien, 3. martā, plkst. 13.00 Jēkabpilī iekšlietu ministre Linda Mūrniece un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) priekšnieks, ģenerālis Ainars Pencis tiksies ar Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāju Leonīdu Salceviču un citām atbildīgajām valsts un pašvaldību institūciju amatpersonām, lai pārrunātu Jēkabpils pilsētas un tās kaimiņu novadu gatavību plūdiem un iespējamo rīcību plūdu gadījumā.
"Lai gan laika apstākļi liecina, ka šogad kūstošā sniega radītie sarežģījumi varētu būt mazāki nekā citos gados, iedzīvotāju drošības dēļ ir svarīga katras pašvaldības atbildība un gatavība rīcībai plūdu gadījumā, ka arī koordinēta rīcība starp valsts un pašvaldību dienestiem,” norāda iekšlietu ministre Linda Mūrniece.

Tikšanās laikā tiks pārrunāti jautājumi par plūdu draudu kontroli un gatavību rīcībai plūdu gadījumā Jēkabpilī un tās kaimiņu novados, kā arī par valsts un pašvaldību institūcijām pieejamajiem materiāli tehniskajiem resursiem katrā novadā.

Pēc sanāksmes iekšlietu ministre Linda Mūrniece ar atbildīgajām amatpersonām apmeklēs riska teritorijas, tai skaitā no dambja apskatīs Daugavu pilsētas teritorijā.

Tikšanās notiks Krustpils novada pašvaldības sēžu zālē, Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī.
 

Informāciju sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
[email protected]

Dalies ar ziņu