Skip to main content

Mūrniece uzdod sagatavot informāciju par autotransporta rindu samazināšanu Latvijas – Krievijas robežkontroles punktos

Iekšlietu ministre Linda Mūrniece ir uzdevusi Valsts robežsardzes priekšniekam Normundam Garbaram līdz 2011. gada 24. janvārim sagatavot uz iesniegt izvērtēšanai Iekšlietu ministrijā apkopotu informāciju par autotransporta rindu Latvijas – Krievijas robežkontroles punktos veidošanās iemesliem.

Uzdots arī sniegt informāciju par jau realizētajiem īstermiņa risinājumiem rindu samazināšanai, kā arī priekšlikumus turpmākai rīcībai ar nolūku novērst autotransporta rindu veidošanos ilgtermiņā. Uz šīs informācijas bāzes tiks sagatavots informatīvais ziņojums iesniegšanai Ministru kabinetā.

Jau ziņots, ka pirmdien, 27. decembrī, apmeklējot Latvijas – Krievijas robežkontroles punktu Terehovā, iekšlietu ministre L. Mūrniece un Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs vienojās svētku laikā gan Latvijas, gan Krievijas pusē strādāt pastiprinātā režīmā.

Savukārt nākošā gada pirmajā pusē, Latvijas – Krievijas Starpvaldību komisijā iecerēts vienoties par Terehovas un Buročku robežkontroles punktu rekonstrukciju, kas būtu problēmas ilgtermiņa risinājums.

Informāciju sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
[email protected]

Dalies ar ziņu