Skip to main content

Nāc uz diskusiju par Latvijas nacionālās drošības jautājumiem

Ceturtdien, 12. augustā, plkst. 18.00 partiju apvienības “Vienotība” birojā Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 3, notiks diskusija par nacionālās drošības jautājumiem “No Latvijas brīvības cīņām līdz Latvijas dalībai NATO, ES un ANO”.

Vienotības priekšsēdētāja Ģirta Valda Kristovska vadītajā diskusijā piedalīties aicināti ar Latvijas valsts un tās iedzīvotāju drošību un identitāti saistīti eksperti – bijušais ārlietu ministrs Artis Pabriks, bijušais Latvijas Ārpolitikas institūta vadītājs Atis Lejiņš, pulkvedis Raimonds Rublovskis, Latvijas Institūta direktors Ojārs Ēriks Kalniņš, ārsts un Arābu kultūras centra priekšsēdētājs Hosams Abu Meri, starptautisko attiecību speciālists Pēteris Viņķelis un citi.

Diskusijā debatēs par Latvijas vietu starp Austrumiem un Rietumiem, valsts iesaistīšanos Afganistānas kara misijā, rietumu politisko dominanci, PSRS okupācijas sekām un attiecībām ar Krieviju, integrāciju ES, NATO infrastruktūru Latvijā, dubulto pilsonību un daudziem citiem ar Latvijas nacionālo drošību saistītiem jautājumiem.
Diskusijā aicināts piedalīties ikviens interesents un mediju pārstāvis.

Papildu informācija:
Karīna Jermušs
komunikāciju un mārketinga konsultante
Tālr.: +371 29177377
E-pasts: [email protected]

 

 

Dalies ar ziņu