Skip to main content

Šovakar VIENOTĪBAS birojā būs mākslas un aktieru vakars

Ceturtdien, 12. augustā, plkst. 20.00 politisko partiju apvienība VIENOTĪBA kopā ar improvizācijas teātri „ImproZoo” Kultūras nedēļas ietvaros aicina uz neatkārtojumu izrādi, kurā līdzdarboties varēs arī klātesošie skatītāji.

„Katrs pats par sevi un tomēr visi kopā” – tāds ir improvizācijas teātra „ImproZoo” moto. Improvizācijas teātrī darbojas 7 jaunieši – Žirafe Lauris, Zirgs Uģis, Skudra Līga, Pingvīns Baiba, Lemūrs Austra, Sliņķis Jānis un Rudā lapsa Laura.

„ImproZoo” līdz šim ir uzstājušies RTU organizētajās studentu teātra dienās, Jelgavas „Baltos kreklos”, kafejnīcā “Hercogs”’ Jelgavā, “Turības” DDD – Dinamiskās domas darbnīcā un „NabaKlab”.

Improvizācijas teātra pamats nav scenārijs, bet gan skatītāji. Iedvesma tiek gūta no skatītāju izteiktajiem ieteikumiem, un turpat skatītāju acu priekšā tiek spēlētas ainas, kur visi notikumi, tēli un emocijas dzimst skatītāja acu priekšā, veidojas vēl neuzrakstīti stāsti un piedzīvojumi. Katra izrāde ir vienreizēja, atkārtojumu nav. Bet paliek daudz pozitīvu emociju, un ir ļoti iespējams, ka pēc izrādes būs jūtams, kur atrodas tie muskuļi, kas cilvēka organismam nodrošina spēju smaidīt un smieties, jo bez kurioziem un pārsteigumiem neiztikt. Brīva atmosfēra, nepiespiesta gaisotne, labs garastāvoklis un prieks – garantēts!

No 9.augusta līdz 13.augustam politisko partiju apvienības VIENOTĪBA birojā norisinās Kultūras nedēļa. Tajā skan dzeja un dziesmas, spēlē improvizācijas teātris, dzied VIENOTĪBAS koris, un visi var uzdejot salsu.

VIENOTĪBAS Kultūras nedēļa norisinās apvienības birojā Rīgā, K. Barona ielā 3.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010. gada 6. martā nodibināja partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Papildus informācija:
Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 29123440
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu