Skip to main content

Nācis klajā VIENOTĪBAS avīzes jūlija numurs

Pirmdien, 5. jūlijā, klajā nācis politisko partiju apvienības VIENOTĪBA avīzes jūlija numurs. Tas veltīts sociālajai politikai, veselības politikai un VIENOTĪBAS prioritātēm reģionos.

VIENOTĪBAS jūlija avīzē var izlasīt interviju ar VIENOTĪBAS līdzpriekšsēdētāju Aigaru Štokenbergu „No nevienlīdzības līdz uzticībai”. A. Štokenbergs uzsver, ka viens no galvenajiem apvienības uzdevumiem ir mazināt milzīgās atšķirības cilvēku labklājības līmenī Latvijā un veidot spēcīgu vidusšķiru, kas ir valsts stabilitātes pamats.

Avīzē publicēts Ministru prezidenta Valda Dombrovska raksts, kurā analizēta ekonomiskā augšupeja. Izlasāms VIENOTĪBAS līderu viedoklis par sabiedrībā svarīgiem tematiem, VIENOTĪBAS biroja atklāšanas pārskats, kā arī aktualitātes par valdībā paveikto.

Katram Latvijas reģionam ir veidots īpašs avīzes pielikums. Maija numurā rubrikā „Uzdevumi VIENOTĪBAI” reģionu līderi stāsta par savu skatījumu uz VIENOTĪBAS prioritātēm reģionos. Atsevišķa avīzes lapa veltīta jauniešiem politikā. Jūlija avīzē izsludināts foto konkurss” Ekspedīcija reģionā” – lasītāji ir aicināti atpazīt fotogrāfijās attēlotās vietas reģionā un atbildēt uz jautājumiem.

Avīzē publicēts materiāls „Politiķu hobiji” un padomi par zāļu tēju vākšanu. Avīzes sadaļā „Brīvbrīžiem” var iepazīties ar jūlija politiskajiem horoskopiem un vasaras tirdziņu kalendāru, bet rubrikā „100 galvas runā” – no sirds izsmieties par spilgtākajiem Saeimas deputātu izteicieniem.

VIENOTĪBAS avīzē ik mēnesi lasītāji var atrast plašu viedokļu daudzumu, intervijas gan ar apvienības līderiem, gan reģionos sastaptiem cilvēkiem, aktuālo informāciju, VIENOTĪBAS politisko prioritāšu un mērķu izklāstu un skaidrojumu, nozīmīgāko notikumu foto arhīvu, izklaides lapu un daudz cita. VIENOTĪBAS avīzi reizi mēnesī saņem 300 000 mājsaimniecību Latvijā, un tā ir pieejama arī apvienības mājas lapā www.vienotiba.lv.

Papildus informācija:
Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA
sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 29123440
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu