Skip to main content

Nācis klajā VIENOTĪBAS avīzes jūnija numurs

Piektdien, 28. maijā, klajā nācis politisko partiju apvienības VIENOTĪBA avīzes jūnija numurs. Tas veltīts VIENOTĪBAS līderiem 10. Saeimas vēlēšanās, apvienības politiskajām prioritātēm un Jāņu tradīcijām.

VIENOTĪBAS jūnija avīzē var izlasīt interviju ar VIENOTĪBAS līdzpriekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu „Valsts – tie esam mēs katrs”. S. Āboltiņa uzsver, ka ir pienācis laiks katram apzināties sevi kā daļu no valsts, neticēt lētiem un nepamatotiem solījumiem, bet katram sniegt savu devumu, lai Latvija atgrieztos uz stabila attīstības ceļa.

Avīzē publicēts Ministru prezidenta Valda Dombrovska raksts par Latviju kā zemi, kurā gribas dzīvot, VIENOTĪBAS līderu viedoklis par sabiedrībā svarīgiem tematiem, VIENOTĪBAS deputātu Eiropas Parlamentā – Krišjāņa Kariņa, Sandras Kalnietes un Ineses Vaideres – raksti, kā arī aktualitātes par valdībā paveikto.

Katram Latvijas reģionam ir veidots īpašs avīzes pielikums. Maija numurā rubrikā „Kāpēc es esmu VIENOTĪBĀ” reģionu līderi stāsta par VIENOTĪBAS prioritātēm reģionos, savukārt reģionu iedzīvotāji sadaļā „Ko darīt jūnijā?” iesaka izstādes un pasākumus, ko šajā mēnesī apmeklēt. Atsevišķa avīzes lapa veltīta jauniešiem politikā.

Jūnija avīzes saturā iekļauti materiāli par Jāņu tradīcijām. Publicēts pārskats par vasaras saulgriežu paražām un ticējumiem, kā arī īpaša Jāņu siera recepte. Avīzes sadaļā „Brīvbrīžiem” var iepazīties ar maija politiskajiem horoskopiem un jūnija tirdziņu kalendāru, bet rubrikā „100 galvas runā” – no sirds izsmieties par spilgtākajiem Saeimas deputātu izteicieniem.

VIENOTĪBAS avīzē ik mēnesi lasītāji var atrast plašu viedokļu daudzumu, intervijas gan ar apvienības līderiem, gan reģionos sastaptiem cilvēkiem, aktuālo informāciju, VIENOTĪBAS politisko prioritāšu un mērķu izklāstu un skaidrojumu, nozīmīgāko notikumu foto arhīvu, izklaides lapu un daudz cita. VIENOTĪBAS avīzi reizi mēnesī saņem 300 000 mājsaimniecību Latvijā, un tā ir pieejama arī apvienības mājas lapā www.vienotiba.lv

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010. gada 6. martā nodibināja partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Dalies ar ziņu