Skip to main content

Nācis klajā VIENOTĪBAS laikraksta marta numurs

Otrdien, 8. martā, klajā nācis politisko partiju apvienības VIENOTĪBA laikraksta marta numurs. Tas veltīts atskatam uz valdības 100 dienās paveikto un turpmākajiem izaicinājumiem, kā arī VIENOTĪBAS partijas tapšanas procesam.
Marta laikrakstā lasāms Ministru prezidenta Valda Dombrovska pārskats par valdības darbu, budžeta veidošanu un īstenotajām reformām, kā arī valdības plānotajiem darbiem. Savu vērtējumu par nozarēs paveikto un iecerēto snieguši arī VIENOTĪBAS ministri.

Tāpat VIENOTĪBAS laikrakstā publicēta intervija ar Saeimas priekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu par līdzdalību politiskajos procesos un partijas VIENOTĪBA ideju.

Apvienības laikraksts lasītājus iepazīstinās arī ar partijas „Jaunais laiks” (JL) kopsapulcē pieņemto lēmumu piedalīties partijas VIENOTĪBA izveidē un JL līderu spilgtākajiem citātiem.

VIENOTĪBAS marta numurā atsevišķa sadaļa veltīta arī reģionu un jauniešu politikas aktualitātēm.
Savukārt izklaides lapās lasītāji varēs iepazīties ar marta politisko horoskopu, iepazīt VIENOTĪBAS politiķu hobijus un aizraušanās, risinot krustvārdu mīklu, kā arī izlasīt Saeimas deputāta, Pasaules dabas fonda vadītāja Uģa Rotberga ieteikumus pavasarim.

Laikraksts VIENOTĪBA sāka iznākt pagājušā gada pavasarī, priekšvēlēšanu laikā. Šī izdevuma mērķis bija iepazīstināt vēlētājus ar jaunu politisko spēku, tā idejām un cilvēkiem. Apvienība VIENOTĪBA Saeimas vēlēšanās guva nozīmīgu atbalstu un šobrīd veido koalīcijas valdības pamatu. Ir pagājis kāds laiks, un VIENOTĪBA ir atjaunojusi laikraksta izdošanu, lai pievērstu lasītāju uzmanību VIENOTĪBAS politiķu ikdienas darbam, rosinātu diskusiju par nepieciešamajām pārmaiņām valstī un jaunas partijas nepieciešamību. Jaunas partijas tapšana varētu būt process, kas ļautu politiķiem iesaistīt šajā darbā lielāku sabiedrības daļu – tos, kas ar savām idejām, zināšanām un degsmi būtu gatavi nākt talkā. VIENOTĪBA vēlētos, lai šis laikraksts kļūst par mediju, kurā politiķi runātu ar sabiedrību atklāti, kurā notiktu diskusijas par partijas iekšējo dzīvi, kurā tiktu domāts un argumentēts. Laikrakstā iecerēts arī publicēt lasītāju vēstules, atbildēt uz jautājumiem un dot vārdu dažādu viedokļu paušanai.

Laikraksts VIENOTĪBA tiks izplatīts bez maksas, tā marta numurs iznāk šonedēļ. Turpmāk VIENOTĪBAS laikrakstā ik mēnesi lasītāji varēs atrast plašu viedokļu daudzumu, intervijas gan ar apvienības līderiem, gan reģionu pārstāvjiem, aktuālo informāciju, VIENOTĪBAS politisko prioritāšu un mērķu izklāstu un skaidrojumu, nozīmīgāko notikumu foto arhīvu, izklaides lapu un daudz cita. VIENOTĪBAS laikraksts pieejams arī apvienības mājas lapā www.vienotiba.lv

Avīzi skatīt šeit

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
Apvienības VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

Dalies ar ziņu