Skip to main content

Notiks konference par Latvijas un Igaunijas sadarbību

Piektdien, 10. decembrī Rīgā notiks konference par Latvijas un Igaunijas sadarbības ziņojuma ieviešanu, kuru atklās Latvijas Ministru prezidents Valdis Dombrovskis un Igaunijas Ministru prezidents Andruss Ansips.

Konferences pirmo plenārsesiju vadīs žurnāla „IR” komentētājs Pauls Raudseps, un tajā tiks runāts par Latvijas un Igaunijas nākotnes sadarbību, tās tendencēm un izaicinājumiem. Sesijā piedalīsies Latvijas un Igaunijas nākotnes sadarbības ziņojuma autori LR Ārlietu ministrijas politiskais direktors Andris Razāns un Igaunijas ziņu aģentūras BNS direktors Anvars Samosts, komentējot ziņojuma tapšanas procesu un tajā ietvertās rekomendācijas. Par soļiem šī ziņojuma rekomendāciju īstenošanai runās LR Ārlietu ministrijas ES direkcijas vadītāja, vēstniece Ilze Juhansone un Igaunijas Valsts kancelejas Stratēģiskais direktors Keits Kasemets.

Plkst. 11.50 – 12.00 notiks Ministru prezidenta Valda Dombrovska un Igaunijas Ministru prezidenta Andrusa Ansipa preses brīfings Latvijas Ministru prezidenta preses sekretāres L.Krapānes vadībā (Radisson Blu Rīdzene, Reimersa 1, telpā „Arkādija”).

Otrajā plenārsesijā plānotas diskusijas par finansējumu Latvijas un Igaunijas sadarbības veicināšanai. Konferences ietvaros notiks paneļdiskusijas par abu valstu cilvēku kontaktu stiprināšanu, īstenojot sadarbību kultūras, izglītības un plašsaziņas līdzekļu jomā, par biznesa vidi, infrastruktūru un konkurētspējas veicināšanu, kā arī par tūrismu un reģiona zīmolvedību.

Latvijas – Igaunijas sadarbības ziņojuma mērķis ir veicināt abu valstu sadarbību visos līmeņos, radot un īstenojot praktiskus priekšlikumus divpusējo attiecību attīstībai. Šeit pieejama Konferences programma un ziņojums par sadarbību.

Mediju ievērībai!
Visi mediju pārstāvji aicināti piedalīties konferencē! Tāpat lūdzam pieteikt savu dalību preses konferencē, norādot vārdu, uzvārdu, mediju un kontaktus, līdz ceturtdienai, 9. decembrim, uz e-pastu: [email protected] vai pa tālruni: 67082905.


Informāciju sagatavoja:
Laine Kučinska
Valsts kancelejas
Komunikācijas departamenta vadītāja vietniece
Tālr.: 67082905
[email protected]

Dalies ar ziņu