Skip to main content

Ogrē darbu uzsāk partijas VIENOTĪBA nodaļa

Ar partijas VIENOTĪBA valdes 13. oktobra lēmumu ir uzdots veidot reģionālās nodaļas. Šis darbs jāveic līdz 23. decembrim. Valdes lēmuma 1.1. ir noteikts, ka partijas VIENOTĪBA nodaļa ir teritoriāla struktūrvienība, kas apvieno ne mazāk kā piecus partijas VIENOTĪBA biedrus. Pēc sešu partijas VIENOTĪBA biedru iniciatīvas un partijas valdes izziņošanas partijas biedriem, ogrēnieši 3. novembra pievakarē Ogres kultūras centra kamerzālē pulcējas uz Ogres partijas VIENOTĪBA nodaļas izveidošanas sapulci. Sapulci apmeklēja septiņpadsmit partijas biedri no partijas Jaunais laiks un pilsoniskās apvienības.

Aktīvi sapulcē darbojās partijas VIENOTĪBA Ikšķiles novada nodaļa, kuru pārstāvēja septiņi nodaļas partijas biedri ar nodaļas vadītāju.

Pēc nodaļu darbības Nolikuma nodaļas sapulci vadīja partijas VIENOTĪBA ētikas komisijas locekle Dace Kizino. Dalībniekiem tika izskaidroti viņu pienākumi un tiesības, kā arī nelielā ievadrunā informēti par nodaļas izveides nepieciešamību.

Visiem klātesošajiem tika dota iespēja izteikties debatēs un izteikt savu viedokli. Ar balsu vairākumu tika nobalsots par nodaļas izveidi – atturējās 3 klātesošie.

Nodaļas vadītāja amatam tika izvirzīta viena kandidatūra – līdzšinējā partijas Jaunais laiks nodaļas vadītāja Valda Gaile, par kuru nobalsoja piecpadsmit no klātesošajiem, atturējās viens, V. Gaile nebalsoja.

Sapulcē tika ievēlēta nodaļas valde septiņu partijas biedru sastāvā: AlisBalbārzdis, Velta Galeja, Māra Rudzāte, Rudīte Majore, Ēriks Mikštas, Armands Praličs, Ilga Vecziediņa.

Nodaļas vadītāja pateicās par izrādīto uzticību, kā vienu no pirmajiem uzdevumiem solarisināt nodaļas telpu jautājumu un finanses. Otrkārt, apzināt visus partijas biedrus un aicināt uz kopīgu sadarbību, jo līdz pašvaldību vēlēšanām nemaz tik daudz laika vairs nav.

Partijas VIENOTĪBA sāk savu darbību arī Ogres novadā, aicinot visus interesentus pievienoties un kopīgi strādāt!

Informāciju sagatavoja:
Valda Gaile
+371 29466688

 

Dalies ar ziņu