Skip to main content

Parakstīs sadarbības memorandu ar Latvijas Medicīnas eksporta asociāciju

Trešdien, 9. janvārī, veselības ministre Ingrīda Circene parakstīs memorandu ar Latvijas Medicīnas eksporta asociāciju par turpmāko sadarbību Latvijas medicīnas eksportspējīgo nozaru attīstībai.

Memorands paredz sadarboties Latvijas medicīnas pakalpojumu eksporta popularizēšanā un veicināšanā, iesaistot iespējami plašu pakalpojumu sniedzēju loku medicīnas eksporta pasākumu un plānu izstrādē un īstenošanā. Paredzēts sadarboties, lai starptautiskos forumos, izstādēs, konferencēs un citos pasākumos efektīgāk popularizētu visu Latvijas medicīnas eksportspējīgo nozaru pakalpojumu sniedzēju piedāvājumus.

Tāpat memorands paredz sadarboties medicīnas eksporta pakalpojumu sniedzēju kvalitātes standartu pilnveidošanā darbam ar ārvalstu pacientiem, pozicionēt medicīnas eksportu kā progresīvu nozari ārvalstu tiešo investīciju piesaistē, sekmēt un līdzdarboties dažādu sabiedrisko un investīciju fondu līdzekļu piesaistē, kā arī sadarboties ārvalstu medicīnas eksporta pakalpojumu prakses izpētē un pieredzes apmaiņā ar mērķi pārņemt labāko praksi medicīnas eksporta jomā.

Mediju uzmanībai! Līguma parakstīšana notiks 9. janvārī, plkst. 10:00 Veselības ministrijā, Brīvības ielā 72, 309. telpā. Mediju pārstāvji, kuri vēlas piedalīties pasākumā, aicināti iepriekš pieteikties pa tālruni 67876008.

Informāciju sagatavoja:
VM Komunikācijas nodaļa
Oskars Šneiders
Tālr.: 67876008
[email protected]
[email protected]

Dalies ar ziņu