Skip to main content

Partijas valde sveic VIENOTĪBAS Jaunatnes organizāciju

Partijas VIENOTĪBA valde sveic VIENOTĪBAS Jaunatnes organizāciju ar veiksmīgi aizvadīto dibināšanas kopsapulci, novēlot VIENOTĪBAS jauniešiem būt stipriem, saliedētiem un motivētiem.

„Mūsu valstij ir un būs vajadzīgi jauni, gaiši prāti un drosmīgas idejas, un esmu droša, ka tieši tādi ir mūsu jaunieši – radoši, mērķtiecīgi un neatlaidīgi!” sveicot jauniešus, norādīja VIENOTĪBAS priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

„Latvija uzplauks, attīstīsies un kļūs konkurētspējīga pasaulē, ja tās jaunieši būs izglītoti un pilsoniski aktīvi, ja vienlīdz radoši piedalīsies sabiedriskajā dzīvē, mācību procesā un darba tirgū. Svarīga ir patiesa vēlēšanās līdzdarboties, lai kopīgiem spēkiem pilnveidotu un attīstītu mūsu valsti. Vēlu katram sevī rast vēlmi un spēku pašiem veidot savu un savas valsts nākotni. Iesaistīties, nevis vērot!” uzsvēra Āboltiņa.

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis apsveica jaunizveidoto organizāciju ar zīmīgo datumu un faktu, ka VIENOTĪBAS jauniešu organizācija dibināta vienā dienā ar VIENOTĪBAS kā partijas reģistrāciju. Jaunatne ir gan partijas, gan valsts nākotne, norādīja premjers.

VIENOTĪBAS ģenerālsekretārs Artis Kampars aicināja jauniešus uz ciešu sadarbību partijas stiprināšanā, un novēlēja kļūt par organizāciju, kurā ikvienam jaunietim ir pagodinājums būt tās biedram.

Eiroparlamenta deputāte Sandra Kalniete jauniešiem novēlēja stipru mugurkaulu, saglabājot motivāciju, kāpēc viņi vēlas iesaistīties politikā, un ideālismu, kas nepieciešams ne tikai jaunībā, bet visā politiķa karjerā.

Par VJO valdes priekšsēdētāju tika ievēlēts Ivars Bandonis, kurš kā prioritāti organizācijas turpmākajā attīstībā uzsvēra reģionālo attīstību un sadarbību ar dažādu līmeņu valsts pārvaldes institūcijām, piemēram, pašvaldībām un Saeimu, tādā veidā iesaistoties lēmumu pieņemšanas procesos un aktualizējot jaunatnei būtiskos jautājumus.

„VIENOTĪBAS Jaunatnes organizācijas primārais uzdevums būs izstrādāt politisko uzdevumu programmu, kas kalpos par pamatu tālākai organizācijas politiskajai darbībai un būs vērsta uz jaunatnes, kā sabiedrības grupas, interešu pārstāvību, aicinu visus jauniešus, kam rūp valsts attīstība, pievienoties mūsu jaunizveidotajai organizācijai.”

Dalies ar ziņu