Skip to main content

PBLA Valdes priekšsēdētājs Sausiņš vēlēšanās kandidēs no VIENOTĪBAS saraksta

Partija „Pilsoniskā savienība” (PS) šodien savās rindās uzņēma Pasaules Brīvo latviešu apvienības (PBLA) priekšsēdi Mārtiņu Sausiņu. Viņš arī izteicis gatavību būt 11. Saeimas deputāta kandidāts no partiju apvienības VIENOTĪBA saraksta. M.Sausiņš ir izteicis atbalstu partijas VIENOTĪBA veidošanai.

Mārtiņš Sausiņš dzimis 1947. gadā Gēteborgā, Zviedrijā, kur sācis savas pirmās skolas gaitas. Tās turpinājis Minsteres Latviešu ģimnāzijā, bet pēc ģimnāzijas nobeigšanas pārcēlies uz dzīvi Kanādā. Karltonas (Carleton) universitātē ieguvis bakalaura grādu, dienējis Kanādas armijā, strādājis dažādās Kanādas federālās valdības institūcijās. M.Sausiņš strādājis pensiju sistēmas modernizēšanā un datorizācijā.

Sausiņa pēdējā laika aktivitātes Latvijā saistītas ar PBLA un Latvijas Ārlietu ministrijas parakstīto sadarbības memorandu šā gada sākumā. 16.jūnijā PBLA priekšsēdis Mārtiņš Sausiņš un ārlietu ministrs Ģirts Valdis Kristovskis svinīgi atklāja pirmo darba grupas sanāksmi Ārlietu ministrijā, kuras mērķis ir izstrādāt stratēģisko plānu sadarbībai ar tautiešiem ārzemēs.

Informāciju sagatavoja:
Dace Balode
Pilsoniskās savienības preses sekretāre
Tālr.: 29289491
[email protected]

 

Dalies ar ziņu