Skip to main content

Pēc VIENOTĪBAS iniciatīvas izvērtēs situāciju Rīgas 71. vidusskolā

Ceturtdien 9. oktobrī Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja izskatīs jautājumu par notiekošo Rīgas 71. vidusskolā. Tas iekļauts darba kārtībā pēc RD „Vienotības” frakcijas priekšsēdētājas Sarmītes Ēlertes priekšlikuma, kurš balstīts uz medijos izteikto skolas absolventa viedokli.

Šā gada 22. augustā portālā diena.lv publicētajā bijušā skolas audzēkņa Anatolija Bragara rakstā ir teikts: "Daudziem skolēniem ir obligāti jāmaksā par to, par ko viņiem nebūtu jāmaksā un kas vispār neattiecas uz mācību procesu," kā arī izteikta neizpratne, kāpēc "daži krievu skolu direktori Latvijā nesaskata neko nepareizu bijušās PCTVL un SC partiju pārstāvju aicināšanā uz sarunām ar devīto klašu skolēniem, viņi nesaskata problēmas piespiest skolēniem klausīties Tatjanas Ždanokas politiskās lekcijas fizikas, matemātikas, latviešu valodas, angļu valodas vai arī dzimtās valodas stundu vietā".

Aicinām mediju pārstāvjus uz RD Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdi rīt, 9.oktobrī plkst. 11:00, 511. telpā. Ceram, ka tajā piedalīsies arī skolas direktors un izteikties tiks ļauts arī publikācijas autoram.

Papildus informācija:
Nils Josts
RD VIENOTĪBAS frakcijas sabiedrisko attiecību speciālists
Tālr.: 67105864

Dalies ar ziņu