Skip to main content

Pirmā Talsu novada domes Tautsaimniecības komitejas sēde

2013. gada 1. jūlijā, notika pirmā Talsu novada domes Tautsaimniecības komitejas sēde. Kā jau iepriekš ir izskanējis, Talsu novada deputāti šai sasaukumā nolēmuši, ka Tautsaimniecības komitejā tiek izskatīti ar novadu saistītie tautsaimniecības un attīstības jautājumi. Vakar, notikušajā sēdē par Tautsaimniecības komitejas vadītāju vienbalsīgi tika ievēlēts Vilnis Pūcītis (VIENOTĪBA).

Tautsaimniecības komiteju veido 8 deputāti, no tiem divi PP VIENOTĪBA pārstāvji – CSDD Talsu nodaļas priekšnieks Vilnis Pūcītis un Talsu novada priekšsēdētāja 1. vietnieks Normunds Tropiņš.

Starp citiem jautājumiem komiteja skatīja lēmumprojektu par Talsu novada pašvaldības kapitālsabiedrību valžu locekļu skaita palielināšanu. Lai nodrošinātu kapitālsabiedrību darba atklātību un plašāku pārstāvniecību, veicinātu valžu darba efektivitāti un nodrošinātu kapitālsabiedrības darba kapacitāti, Tautsaimniecības komitejas deputāti bez iebildumiem atbalstīja kapitālsabiedrību statūtu grozījumu projektu un to tālāku virzīšanu uz domes sēdi.

Foto no pasākuma

Informāciju sagatavoja:
VIENOTĪBAS Talsu nodaļa
Tālr.: 29161081
E-pasts: [email protected]

 

Dalies ar ziņu