Skip to main content

Politisko partiju jaunatnes organizāciju zibakcija „bez aizspriedumiem par demokrātiju”.

Šodien, 15. septembrī, starptautiskajā demokrātijas dienā plkst. 12:15 pie Laimas pulksteņa, Rīgā, norisinājās politisku un nepolitisku jaunatnes organizāciju rīkota zibakcija „bez aizspriedumiem par demokrātiju”.

Zibakcijas mērķis ir parādīt, ka mūsu vēlme darboties Latvijas attīstības un demokrātijas vārdā stāv pāri mūsu politiskajām atšķirībām, un tas, ka esam izvēlējušies dažādus ceļus kā to sasniegt, nenozīmē, ka mūsu mērķis nav kopīgs – labāka dzīve visiem.

Sabiedrības rokās ir valsts vadītāju izvēle. Ievēlētajiem politiskajiem spēkiem ir pienākums strādāt kopā, tādējādi, iespēju robežās realizējot dažādo vēlētāju grupu gribu. Akcijas rīkotāji aicina iedzīvotājus, īpaši jauniešus, būt pilsoniski aktīviem un piedalīties gaidāmajās Saeimas vēlēšanās, kā arī aicināt savus draugus paust savu gribu.

Mums ir jāapzinās, ka dažādus jautājumus ir iespējams risināt dažādiem veidiem un līdzekļiem. Pielaikojot citas orgaizācijas T-kreklu vai cepuri, mūsu uzdevums ir paskatīties uz mūsu darbiem no citu organizāciju skatu punkta.

Dalību akcijā apstiprinājusi Vienotības Jaunatnes organizācija, PatriotiLV, Jaunatnes Sociāldemokrātiskā savienība, Latvijas Jaunatnes Padome, kā arī citas politiskās un nevalstiskās organizācijas.

Starptautiskā demokrātijas diena ir starptautiski atzīta svinamā diena, kas visā pasaulē tiek atzīmēta 15. septembrī. Šī diena radīta, lai pievērstu sabiedrības uzmanību demokrātijas problēmām, kā arī atbalstītu demokrātiskās iniciatīvas un aktīvu iesaisti pozitīvas attīstības veicināšanā.

Informāciju sagatavoja:
Linda Medene
Tālr.: 26356917

Dalies ar ziņu