Skip to main content

Premjers tiksies ar Eiropadomes priekšsēdētāju Hermanu Van Rompeju

Piektdien, 12. oktobrī, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis tiksies ar Eiropadomes priekšsēdētāju Hermanu Van Rompeju (Herman Van Rompuy), lai runātu par ES daudzgadu budžetu un Latvijas interesēm tajā, par Ekonomiskās un monetārās savienības tālāku attīstību, kā arī par Latvijas mērķi pievienoties Eirozonai.

Mediju iespējas:
• Plkst. 18:50 Ministru prezidenta V. Dombrovska un Eiropadomes priekšsēdētāja Hermana Van Rompeja tikšanās. Foto/video iespēja sākumā. Mediju ierašanās – plkst. 18:40 (Ministru kabinets, Ministru prezidentu zāle, Brīvības bulvāris 36, 3. stāvs).
• Pēc tikšanās – Ministru prezidenta V. Dombrovska un Eiropadomes priekšsēdētāja Hermana Van Rompeja preses brīfings (Ministru kabinets, Preses konferenču zāle, Brīvības bulvāris 36, 3. stāvs).

Mediju dalība, piesakoties pa e-pastu [email protected] vai zvanot +371 67082987.

Par Latvijas interesēm daudzgadu budžetā:
Latvija sarunās par ES daudzgadu budžetu 2014. – 2020. gadam īpašu uzmanību pievērš divām svarīgām prioritātēm: pietiekami liela kohēzijas politikas finansējuma nodrošināšana un godīgu un vienlīdzīgu konkurences nosacījumu panākšana Latvijas lauksaimniekiem kopējā Eiropas tirgū. Līdztekus prioritārajām interesēm Latvija aktīvi iesaistās diskusijās par visiem budžeta galvenajiem virzieniem un politikām. Plašāka informācija par Latvijas prioritātēm lasāma šeit.

Papildus informācija:
Mārtiņš Panke
Ministru prezidenta preses sekretārs
Tālr.: +371 67082865, +371 26556965
E-pasts: [email protected]

Informāciju sagatavoja:
Sabīne Spurķe
Valsts kancelejas
Komunikācijas departamenta vecākā referente
Tālr.: 67082987
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu