Skip to main content

Premjers un ministri valdības nama egli izrotā ar pašu darinātiem rotājumiem

Otrdien, 18. decembrī, valdības pārstāvji kopā ar Madonas mūzikas un mākslas skolu audzēkņiem izrotāja valdības nama egli ar Ministru kabineta Ziemassvētku radošajā darbnīcā tapušiem rotājumiem. Šogad egle tika rotāta latviskās tradīcijās.

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis un ministri pateicās Madonas mūzikas un mākslas skolu pedagogiem un skolēniem par priekšnesumu un skaisti izdekorēto egli. Premjers uzsvēra, ka Ziemassvētku egles rotāšana, pieaicinot talantīgos Latvijas bērnus, kļuvusi jau par tradīciju.

„Ziemassvētki un Jaunais gads ir laiks, kurā mēs atskatāmies uz šajā gadā paveikto – to, kas ir un to, kas varbūt nav izdevies. Tas ir laiks, kurā veidojam plānus uz nākošo gadu, tāpēc gribētu novēlēt visiem, lai šie svētki ir priecīgi, optimisma pilni, siltuma piepildīti un nebaidīties radīt ambiciozus mērķus nākamajam gadam un tos piepildīt!”, pasākuma noslēgumā novēlēja premjers.

Kā iepriekš minējām, Ziemassvētku radošās darbnīcas procesu vadīja Madonas mākslas skolas direktore Marika Zeimule, mācot, kā radīt egles rotājumus latviskās tradīcijās – ar puzuriem, čiekuriem, rotājumiem no salmiem un dzijas. Savukārt J. Norviļa Madonas mūzikas skolas koklētāju ansamblis atskaņoja latviešu tautas dziesmas.

Foto no pasākuma

Informāciju sagatavoja:
Sabīne Spurķe
Valsts kancelejas
Komunikācijas departamenta vecākā referente
Tālr.: 67082987
[email protected]

Dalies ar ziņu