Skip to main content

PS Rīgas Domes frakcijā turpmāk strādās astoņi deputāti

21.jūnijā partijas „Pilsoniskā savienība” (PS) valdes sēdē tika izskatīts jautājums par PS Rīgas Domes frakcijas darbu. Par to ziņoja frakcijas vadītājs Jānis Mārtiņš Zandbergs. Pēc trīs valdes locekļu ierosinājuma notika arī balsojums par PS biedra Jāņa Mārtiņa Skujas izslēgšanu no partijas.

J. M. Zandbergs pastāstīja, ka PS frakcija Rīgas Domē turpina ierasto darbu pēc tam, kad pieci deputāti, kuri Rīgas domē tika ievēlēti no PS saraksta, no partijas izstājušies un izveidojuši jaunu frakciju "Demokrātiskie patrioti". Šajā frakcijā apvienojušies Dāvis Stalts, Dainis Stalti, Jānis Vahers, Jānis Atis Krūmiņš un Aldis Bukovskis. Pārējie deputāti turpina darbu PS frakcijā.

Valdes sēdē pēc trīs valdes locekļu ierosinājuma notika arī balsojums par Jāņa Mārtiņa Skujas izslēgšanu no partijas. Ar balsu vairākumu tika pieņemts lēmums viņu no „Pilsoniskās savienības” rindām izslēgt par būtisku kaitējumu partijas tēlam.

Līdz ar to PS Rīgas Domes frakcijā darbu turpina astoņi deputāti – Jānis Mārtiņš Zandbergs, Mārtiņš Šics, Valdis Gavars, Ieva Akurātere, Māris Puriņš, Antra Sakne, Tālis Veismanis un Juris Viņķelis.

 

Dalies ar ziņu