Skip to main content

VIENOTĪBA aicina uz Jāņu ielīgošanu un radošo darbnīcu

Politisko partiju apvienība VIENOTĪBA aicina rīdziniekus un pilsētas viesus uz kopīgu Jāņu ielīgošanu un radošo darbnīcu trešdien, 22. jūnijā no plkst. 11.00 pie VIENOTĪBAS biroja Kaļķu ielā 28.

Dalībniekiem būs iespējams apgūt brošu gatavošanu, pīt vainagus, mieloties ar Jāņu sieru, izkalt savu VIENOTĪBAS medaļu, kā arī saņemt jāņuzāļu pušķi.

VIENOTĪBAS ielīgošanas svētkos no plkst. 11.00 līdz plkst. 15.00 Rīgā pie VIENOTĪBAS biroja, Kaļķu ielā 28, norisināsies VIENOTĪBAS medaļu kalšana. Pasākuma laikā kaltās medaļas ar VIENOTĪBAS logo varēs saņemt katrs interesents. VIENOTĪBAS teltī varēs saņemt arī apvienības jaunāko laikrakstu, jāņuzāļu pušķus un tikties ar VIENOTĪBAS politiķiem.

Savukārt laikā no plkst. 11.30 līdz plkst. 13.00 VIENOTĪBA un jaunie mākslinieki aicina apgūt Līgo dienas pušķu gatavošanu no ziediem un filca, Jāņu vainagu vīšanu, kā arī vasarīgu suvenīru gatavošanu. Dalībniekiem nav nepieciešamas īpašs talants vai pieredze. Būt radošs un gatavot jaukas Jāņu dienas dekorācijas var katrs! Visu pasākuma norises laiku līgotāji laipni gaidīti arī jaunajā VIENOTĪBAS birojā, kur varēs mieloties ar sieru, iedzert Latvijas kvasu un apskatīt biroja dizainu. Tā izstrādē par pamatu ir ņemts funkcionālisms – modernisma arhitektūras virziens, kas radies 20. gadsimta pirmajā pusē Rietumeiropā un vēlāk izplatījies arī ASV un Japānā. Funkcionālisti par arhitektūras pamatprincipu atzīst celtnes atbilstību tajā notiekošajiem darba un sadzīves procesiem.

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
Apvienības VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

Dalies ar ziņu