Skip to main content

Vaideres tikšanās ar “Latviešu Radio” klausītājiem

Noslēdzoties raidījumu „Latviešu Radio” pavasara sezonai, kā arī lai pasniegtu balvas triminteresanto jautājumu autoriem klausītājiem, šī gada 2. jūnijā uz tikšanos Eiropas Mājā tika aicināti visi „Latviešu Radio” klausītāji – jautājumu uzdevēji.

„Pateicoties šiem jautājumiem, ieguvu vairāk informācijas par to, kas Eiropas Parlamenta norisēs un procesos ir neizskaidrots vai maz zināms. Daži jautājumi lika man paraudzīties uz atsevišķām tēmām ar jaunu skatu, saprast, kam nepieciešams dziļāka izpēte, citāds risinājums,” saka EP deputāte I. Vaidere, sakot paldies visiem „Latviešu Radio” klausītājiem par iesaistīšanos un aktivitāti!

Uz tikšanos ieradās kupls pulks jautājumu autoru, kā arī „Latviešu Radio” pārstāvji. No visiem iesūtītajiem jautājumiem izvēlēties interesantāko mums nebija pa spēkam, tāpēc šī izvēle tika nodota likteņa rokās, izlozējot tos 3 klausītājus, kuri saņēma ielūgumu viesoties Briselē.

Ceļazīmes izlozes rezultātā ieguva Talsu Valsts ģimnāzijas 12. klases skolniece Zane Ģierte, Latvijas Universitātes 1. kursa politikas zinātnes studente Zane Cēsniece unVidzemes Augstskolas studenteJana Suhane, kuras apmeklēt Eiropas Parlamentu Briselē devās 14. – 15. jūnijā.

Raidījumi gan „Latviešu Radio” turpinās skanēt arī vasaras laikā – ik trešdienu plkst. 11:00 klausieties „Latviešu Radio”, kad I. Vaidere turpinās stāstīt par aktualitātēm Eiropas Parlamentā, Latvijas iekšpolitikā, kā arī atbildēt arī uz jautājumiem, kurus aicinām arī turpmāk sūtīt deputātei, izmantojot viņas mājas lapu www.inese-vaidere.lv 
 

 

Dalies ar ziņu