Skip to main content

PS: šodienas balsojums Saeimā liecina par oligarhu patieso ietekmi parlamentā

Partijas „Pilsoniskā savienība” (PS) valde uzskata, ka Saeimas balsojums, neļaujot KNAB veikt kratīšanu A.Šlesera dzīvesvietās, liecina par milzīgo ietekmi, kāda joprojām parlamentā ir t.s. oligarhiem. PS uzskata, ka situācija, kad parlamenta vairākums neiestājās par patiesības noskaidrošanu, iezīmē Saeimas morālo krīzi.

„Šodienas Saeimas balsojums liecina par oligarhu patieso ietekmi uz Saeimas darbību, viņu visatļautības un nesodāmības sajūtu. Tas arī demonstrēja Saeimas vairākuma, tostarp partiju apvienības VIENOTĪBA koalīcijas partneru – Zaļo un zemnieku savienības –nevēlēšanos noskaidrot patiesību par augstu amatpersonu iespējamiem noziedzīgajiem nodarījumiem un neuzticēšanos tiesībsargājošajām institūcijām. Notikušais nenoliedzami ietekmē jau tā trauslo valdības koalīciju, apdraud ekonomiskās situācijas stabilizāciju un liecina, ka koalīcija zaudē kopīgo vērtību platformu,” uzskata PS.

„Pilsoniskā savienība” aicina Ministru prezidentu Valdi Dombrovski kā valdības vadītāju pieprasīt skaidrojumu ZZS par tās Saeimas deputātu rīcību, atturoties balsojumā, kā arī norādīt ZZS, ka tā ar savu rīcību apdraud turpmāko koalīcija pastāvēšanu.

Kā jau ziņots par KNAB pieprasījumu Saeimas plenārsēdē nobalsoja tikai VIENOTĪBAS un VL-TB/LNNK frakcijas deputāti.

 

 

Dalies ar ziņu