Skip to main content

RD opozīcija: Mārupītes iedzīvotājiem trūkst dzeramā ūdens

RD frakciju bloka „Vienotība” deputāti saņēmuši Mārupītes apkārtnes iedzīvotāju sūdzības, par dzeramā ūdens trūkumu, jo Rīgas pašvaldības uzņēmums „Rīgas ūdens” solītais nodrošināt iedzīvotājus ar dzeramo ūdeni, uzstādot brīvkrānus, izrādījies tikai solījums, jau divas dienas brīvkrāns O.Vācieša un Kantora ielas krustojumā nav pieejams.

Rīgas pašvaldības izplatītajā paziņojumā 6. jūlijā solīts, „pašlaik dzeramais ūdens neierobežotā daudzumā no brīvkrāniem pieejams Codes un Pampāļu, kā arī O. Vācieša un Kantora ielu krustojumā”.

Trešdienas vakarā iedzīvotāji sūdzējušies Pardaugavas izpilddirekcijā, tur brīvkrānu solījušies uzstādīt nākamajā dienā, tomēr līdz šodienai tas nav izdarīts.

RD frakciju bloka „Vienotība” deputāts Valdis Gavars pats personīgi pārliecinājies, ka viens no diviem brīvkrāniem, ko solīja Rīgas dome, tiešām nav uzstādīts.

Par konstatēto faktu V. Gavars informējis arī Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētāju Vjačeslavu Stepaņenko (LPP/LC), taču aktīva rīcība nesekoja.

„Kārtējo reizi varam pārleicināties, ka domes vadība mīl grozīties kameru priekšā un, šajā gadījumā, par dzeramo ūdeni katram jārūpējas pašam”, skumji piebilst deputāts Gavars.

Jau ziņots, ka divas stundas pēc opozīcijas deputātu iesnieguma, Ameriks uzdod izvērtēt palīdzības iespējas iedzīvotājiem. Divas diens vēlāk, tiek sasaukta Mājokļu un vides komitejas sēde, kurā deputātus informē, ka iedzīvotājiem Mārupītes apkārtnē būs iespēja ūdens analīzes veikt bezmaksas.

Papildus informācija:
Valdis Gavars, tālr.: 25486042

Informāciju sagatavoja:
Ieva Graudiņa-Šutko
Partijas Jaunais laiks Rīgas domes deputātu frakcijas referente
Tālr.: 26189652,
[email protected]

 

Dalies ar ziņu