Skip to main content

RD opozīcija: Ušakovs atsakās risināt samilzušās problēmas Rīgas satiksmē

Politisko partiju apvienības „Vienotība” Rīgas domē (RD) pārstāvēto partiju „Pilsoniskā savienība” un „Jaunais laiks” deputāti uzskata, ka RP SIA „Rīgas satiksme” valdes priekšsēdētājs Leons Bemhens neatbilst ieņemamajam amatam, tādēļ ir vērsušies pie Rīgas domes priekšsēdētāja, kā kapitāla daļu turētāja pārstāvja, ar aicinājumu veikt nepieciešamās darbības L.Bemhena atbrīvošanai no amata.

Savā vēstulē Ušakovam RD opozīcija norādīja nesen publiskajā telpā izskanējušo informāciju par liela apjoma koruptīviem darījumiem RP SIA „Rīgas satiksme” autobusu iegādē. Tāpat deputāti uzskata, ka kapitālsabiedrības neefektīvā darbība, slēdzot neizdevīgus līgumus un veicot nepārskatāmus finansiālos darījumus, aizdomas par RP SIA ‘Rīgas satiksme” darbinieku iesaisti koruptīvos darījumos, par pašvaldības līdzekļu izšķērdēšanu, kā rezultātā Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā tika paaugstinātas biļešu cenas, ir veicinājis Rīgas iedzīvotāju neuzticību ne tikai RP SIA „Rīgas satiksme”, bet arī Rīgas pilsētas pašvaldībai kopumā.

Jau vairākkārt RD opozīcija ir vērsusies pie Ušakova ar aicinājumu izvērtēt Bemhena atbilstību ieņemamajam amatam, taču līdz šim domes priekšsēdētāja nostāja ir bijusi nemainīga – L. Bemhena nopelni ir tik lieli, ka viņam jāpaliek amatā, par spīti visam, kas ir noticis un notiek viņa vadītajā pašvaldības uzņēmumā. Rodas jautājums, kam un kāpēc Bemhens ir tik izdevīgs, tādēļ RD opozīcija cer, ka tiesībsargājošās iestādes tuvākajā laikā radīs lielāku skaidrību.

 

Dalies ar ziņu