Skip to main content

RD vadība politiski ietekmē Revīzijas komisijas darbu

„Nožēlojami, ka demokrātiskā veidā ievēlēta persona, kas bauda lielāko daļu Revīzijas komisijas locekļu uzticību, tiek ‘gāzta’ politiskās diktatūras dēļ, kas nepieļauj izņēmumus”, savu sašutumu pauž partijas „Vienotība” Rīgas domes deputātu frakcijas vadītājs Olafs Pulks.

Vakar notikušajās Revīzijas komisijas vietnieka vēlēšanās trīs balsojuma kārtās ar balsu vairākumu ievēlēta Laila Rūse, kuru darbam komisijā izvirzījusi partija „Vienotība”.

Šodien sasaukta Revīzijas komisijas ārkārtas sēde, kurā iekļauts jautājums par jauna Revīzijas komisijas vietnieka vēlēšanām.

RD Vienotības frakcija nekad nav devusi politisko uzdevumu jel kādu balsojumu vai uzdevumu veikšanai, bet vienmēr atbalstījusi profesionālu pārstāvju izvirzīšanu darbam šajā komisijā.

Revīzijas komisija ir patstāvīga un neatkarīga Rīgas domes institūcija, kuru 15 cilvēku sastāvā ievēlē Rīgas dome uz savu pilnvaru laiku no Rīgas pilsētas balsstiesīgajiem iedzīvotājiem proporcionāli ievēlēto deputātu skaitam no katras politiskās organizācijas vai vēlētāju apvienības.

Laila Rūse strādā RD Revīzijas komisijā jau otro domes sasaukumu. Viņai ir augstākā ekonomiskā izglītība, viņa ir viena no Latvijas Bankas monetārās politikas pamatlicējām.

Papildus informācija:
Olafs Pulks
Tālr.: 29450254

Ziņu sagatavoja:
Ieva Graudiņa-Šutko
Partijas Vienotība Rīgas domes deputātu frakcijas referente
Tālr.: 26189652
[email protected]

 

Dalies ar ziņu