Skip to main content

RD „Vienotība”: bērni drīkst rotaļāties tikai 100% drošās vietās

Partijas „Vienotība” Rīgas domes deputāti atbalsta bērnu rotaļu laukumu izveidi un pilsētas teritorijas labiekārtošanu tikai bērniem un pieaugušajiem drošā vidē, kas neapdraud dzīvību.

RD Pilsētas attīstības komitejas sēdē, š. g. 1. augustā, tika izskatīts jautājums par līdzekļu piešķiršanu steidzamam remontam uz AB dambja 20 272 latu apmērā, kā arī vēl 20 000 latu zemūdens un virszemes konstrukciju inspekcijas darbiem, lai noskaidrotu AB dambja tehnisko stāvokli.

Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētāja Vadima Jerošenko (SC), Rīgas pilsētas izpilddirektora Jura Radzeviča (GKR) un citu deputātu rīcībā bija Satiksmes departamenta direktora p.i. Vitālija Reinbaha vēstule Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājam Vadims Baraņņikam (SC), kurā skaidri norādīts uz AB dambja bīstamību: „SIA „Rīgas tilti”, kas atbilstoši līgumam veic pilsētas tiltu, satiksmes pārvadu, tuneļu un nostiprināto krastmalu uzturēšanu, ir snieguši informāciju Rīgas domes Satiksmes departamentam par nepieciešamību, veikt steidzamus A-B dambja remontdarbus, lai novērstu draudus cilvēku drošībai. SIA „Rīgas tilti” informē, ka remontdarbi pilnībā neuzlabos A-B dambja tehnisko stāvokli, bet uz laiku padarīs cilvēku pārvietošanos pa šo dambi drošāku. Steidzami remontdarbi jāveic vietās, kur izskalojumi ir vizuāli novērojami – daudzviet zem konusu betonētās kārtas ir izveidojušies izskalojumi, kuri jebkurā brīdī var iegrūt. Pēc SIA „Rīgas tilti” sniegtās informācijas, steidzamo remontdarbu realizēšanai ir nepieciešami Ls 20 272”.

„Saņemot šādu informāciju, nākamajā komitejas jautājumā nevarējām piekrist, ka nesagaidot ekspertīzes rezultātus, RD plāno tērēt teju pusmiljonu latu vietā, kura ir bīstama cilvēku drošībai, vēl vairāk – šādā bīstamā vietā nosūtīt jaunās māmiņas un bērnus,” skaidro deputāts Olafs Pulks, atsaucoties uz publikāciju portālā www.kasjauns.lv.

Partijas „Vienotība” deputāti rosināja nesteigties ar tēriņiem, bet pagaidīt ekspertīzes rezultātus, lai būt lielāka skaidrību par to, kāds ir AB dambja tehniskais stāvoklis.

SC un GKR priekšvēlēšanu cīņa ir sākusies, tādēļ par konkurentiem, šajā gadījumā „Vienotību”, tiek veikta nomelnošanas kampaņa, savu viedokli pauž deputāts O. Pulks.

Papildus informācija:
Olafs Pulks, mob. 29450254

Informāciju sagatavoja:
Ieva Graudiņa-Šutko
Rīgas domes deputātu frakciju bloka „Vienotība” referente
Tālr.: 26189652
[email protected]

 

Dalies ar ziņu