Skip to main content

RD „Vienotība”: pēc vēlēšanām Ameriks vairs nepilda solījumus

2011. gada 12. septembrī, ar plašu atspoguļojumu medijos un sabiedriskajā telpā, RD priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks (LPP/LC) uzdeva Rīgas pašvaldības SIA ‘Rīgas nami’ atlikt jautājumu par vairākkārt atliktas nomas maksas piemērošanu Rīgas ārstniecības iestādēm, kuras pilnībā vai daļēji atrodas SIA „Rīgas nami” valdījumā esošajās ēkās, tomēr jautājums par ģimenes ārstu praksi, piemēram, Baznīcas ielā joprojām palicis neatrasināts.

„Vēlēšanas beigušās un solījumus var nepildīt, vienīgi tā skaidrojama Andra Amerika rīcība", informē Rīgas domes (RD) frakciju bloka „Vienotība” deputāts Olafs Pulks.

Lai gan tika uzdots izstrādāt vienotu ārstniecības iestāžu nomas maksas aprēķināšanas kārtību līdz 2011. gada 1. novembrim, tomēr vēl decembrī nekas netika izdarīts. Iespējams, tā ir atbildīgo iestāžu nolaidība, nekompetence, tomēr tas izbrīna vēl vairāk, jo SIA „Rīgas nami” pārraudzītājs ir tieši A. Ameriks.

Pagājušajā gadā, tikai opozīcijas deputātu izrādītās intereses dēļ, domes vadība nolēma iedziļināties krīzes centra „Skalbes” jautājumā un desmitkārtīgi nepaaugstināt telpu nomu.

Papildus informācija:
Olafs Pulks
Tālr.: 29450254

Informāciju sagatavoja:
Ieva Graudiņa – Šutko
Partijas „Vienotība” deputātu frakcijas referente
Tālr.: 26189652
[email protected]

 

Dalies ar ziņu