Skip to main content

RD „Vienotība”: Ušakovs lielīgs par savu neizdarību

Fakts, ka Rīgas pilsētas pamatbudžeta ieņēmumi bijuši par 30 miljoniem latu lielāki par plānoto, savukārt izdevumi par 26,4 miljoniem latu mazāki par plānoto liecina par sliktu plānošanu, informē bloka „Vienotība” deputāti.

Bloka „Vienotība” deputāti uzskata, ka RD vadība ienākumus plāno mazākus tādēļ, lai varētu „publiski palielīties” par papildus ieņēmumiem.

Tieši RD vadības nemākulīgās plānošanas dēļ, Rīgā nav īstenoti vairāki projekti, kas ne tikai nodrošinātu darba vietas, bet arī uzlabotu Rīgas pilsētas infrastruktūru. Ja jau ienākumi bijuši par 30 miljoniem lielāki, kādēļ netika pabeigta Dienvidu tilta 3. kārta, vaicā „Vienotība” deputāti.

Visi RD opozīcijas priekšlikumi tikuši noraidīti kā galveno argumentu minot naudas trūkumu, tomēr RD priekšsēdētāja atskaitēs redzam, ka patiesībā naudas pārpārēm.

N. Ušakovs lielās, ka ietaupījis neizmantojot Eiropas struktūrfondu projektu realizācijai paredzētos līdzekļus, tas radies neprasmīgas saimniekošanas dēļ, jo Eiropas līdzekļu piesaiste nav nekāds pārsteigums, dokumentu izstrādi var nodrošināt savlaicīgi.

Papildus informācija:
Olafs Pulks, tālr.: 29450254
Juris Viņķelis, tālr.: 29243996

Ziņu sagatavoja:
Ieva Graudiņa-Šutko
Rīgas domes deputātu frakciju bloka „Vienotība” referente
Tālr.: 26189652
[email protected]a.lv

 

Dalies ar ziņu