Skip to main content

RD „Vienotība”: Ušakovs negrib pieļaut, lai visi rīdzinieki brauktu bez maksas sabiedriskajā transportā

RD frakcijas „Vienotība” ir saņēmusi RP SIA „Rīgas satiksme” atteikumu veikt aprēķinus, lai noskaidrotu, cik liela papildus Rīgas pilsētas pašvaldības dotācija būtu nepieciešama uzņēmumam, lai Rīgā varētu pāriet uz bezmaksas braukšanu sabiedriskajā transportā. „Acīmredzot, Ušakova kungs ir devis rīkojumu Rīgas satiksmei neizpaust informāciju, jo viņš baidās rīdziniekiem atzīt, ka patiesībā nevēlas Rīgā ieviest bezmaksas braukšanu sabiedriskajā transportā”, uzskata RD frakcija „Vienotība”.

Kā zināms, RP SIA „Rīgas satiksme” strādā tikai pēc Ušakova pavēlēm, kas ir pierādījies jau vairākkārt, piemēram, par RD „Vienotība” 2010. gadā rosināto priekšlikumu par bezmaksas braukšanu skolēniem izskatīja tikai tagad, kad Ušakovs to ir uzdevis, velosipēdus turpmāk atļauts pārvadāt sabiedriskajā transportā nevis tāpēc, ka pirms gada RD „Vienotība” to rosināja, bet tāpēc, ka Ušakovs ir licis to darīt. „No šī secināms, ka Rīgas satiksme nav ieinteresēta sadarboties ar visiem Rīgas domes deputātiem un viņu priekšlikumi nemaz netiek izvērtēti. Taču Ušakova rīkojumi tiek izpildīti divu dienu laikā”, norāda RD opozīcija.

„Šobrīd Rīgā bez maksas sabiedrisko transportu izmanto nestrādājošie pensionāri. Tikai tuvojoties vēlēšanām, Rīgas mērs, iepriekš rosināto Vienotības priekšlikumu, licis realizēt, nodrošinot bezmaksas braukšanu sabiedriskajā transportā visiem Rīgas skolēniem. Ņemot vērā provizoriskos aprēķinus, iespējams, Rīgai vēl izdevīgāk būtu piešķirt sabiedriskā transporta lietošanu visiem rīdziniekiem, taču Ušakovs nevēlas, lai rīdzinieki bez maksas brauc sabiedriskajā transportā”, pārliecināti ir RD frakcija „Vienotība” deputāti.

Papildus informācija:
Olafs Pulks
Tālr.: 29450254

Informāciju sagatavoja:
Kristīna Ancāne
Rīgas domes frakcijas "Vienotība"
deputātu palīdze
Tālr.: 25486049

 

Dalies ar ziņu