Skip to main content

Rīgā notiks noslēdzošās VIENOTĪBAS priekšsēdētāja kandidātu publiskās debates

Rīt, 1. jūnijā, ar diskusiju Rīgā noslēgsies partijas VIENOTĪBA priekšsēdētāja amata kandidātu – Andra Piebalga un Edvarda Smiltēna – publiskās debates. Tās norisināsies augstskolas RISEBA Arhitektūras un mediju centrā, Durbes ielā 4. Debašu sākums pl.18.00.

Gaidāmās debates Rīgā tiks veltītas kultūras un nacionālajiem jautājumiem, kā arī aktualitātēm nodokļu un budžeta politikā, un tās vadīs neatkarīgais žurnālists Jānis Domburs.

Jau ziņots, ka VIENOTĪBA pirms 4. jūnijā gaidāmā ārkārtas kongresa rīko priekšsēdētāja amata kandidātu publiskās debates, kuru mērķis ir stiprināt demokrātiskos principus partijā un valstī. Debatēs par partijas nākotnei, kā arī valstij un sabiedrībai nozīmīgiem jautājumiem kandidāti ar partijas biedriem un interesentiem jau tikušies Cēsīs, Rēzeknē, Liepājā un Ozolniekos.

Uz VIENOTĪBAS priekšsēdētāja kandidātu publiskajām debatēm aicināti arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvji. Debates tiešraidē internetā būs vērojamas arī VIENOTĪBAS mājaslapā internetā www.vienotiba.lv.

Dalies ar ziņu