Skip to main content

Saldus, Bauskas un Jūrmalas „Jaunā laika” jaunieši sveic māmiņas

9. maijā partijas „Jaunais laiks” (JL) Jaunatnes nodaļas Saldus, Bauskas un Jūrmalas jaunieši izgāja ielās, lai ar sirsnīgiem vārdiem, tulpēm, konfektēm un bērnudārza audzēkņu pašgatavotām apsveikuma kartītēm sveiktu māmiņas Mātes dienā.

JL Jauniešu nodaļas akcija izvērtās ļoti sirsnīga; mammas un vecmammas nebija gaidījušas tādu pārsteigumu. Ziedi tika izdalīti ātri, un jaunieši nemaz negribēja akciju beigt, jo tā deva patīkamas emocijas ne tikai mammām, bet arī pašiem apsveicējiem. „Kāda izbrīnīta pavecāka kundzīte pat mūs nofotografēja, atzīstot, ka Māmiņdienā vēl neviens viņu tā nebija sveicis,” saka JL Jaunatnes nodaļas pārstāvis Kristaps Kokins, „Pārsteigumu izraisīja pat konfektes, kuras dalījām!”

„Kad pateicām: ”Sirsnīgi sveicieni Māmiņdienā!”, mammām sejā uzreiz atplauka smaids, un bērnu pašrocīgi meistarotās kartiņas piešķīra pasākumam papildus odziņu,” stāsta JL Jaunatnes nodaļas Bauskas pārstāvis Miks Strazdiņš.

Kopā visas dienas garumā liels un sirsnīgs „Paldies!” tika pateikts ap divsimt dažāda vecuma māmiņām un vecmāmiņām.

JL Jaunatnes nodaļas Reģionālās attīstības komisijas vadītāja Kristīne Laure uzsver, ka tas, cik ļoti sabiedrībā tiek cienīta un mīlēta sieviete, kas uzņēmusies izaudzināt bērnu, parāda šīs sabiedrības kultūras pakāpi un attīstības līmeni. „Esmu ļoti priecīga, ka mūsu aktīvie reģionu jaunieši atsaucās aicinājumam sveikt mammas,” saka K. Laure.

Dalies ar ziņu