Skip to main content

Šodien videočatā būs Ministru prezidents

Ceturtdien, 12. augustā, politisko partiju apvienība VIENOTĪBA aicina piedalīties videočatā ar Ministru prezidentu Valdi Dombrovski.

Saruna ar V. Dombrovski norisināsies 12. augustā laikposmā no plkst. 15.20 līdz plkst. 16.00 apvienības vortālā www.vienotiba.lv. V. Dombrovskis stāstīs par jaunāko ekonomikas izaugsmē un paveikto dziļās ekonomiskās krīzes pārvarēšanā. Ministru prezidents arī iepazīstinās VIENOTĪBAS programmu un mērķiem, apvienības dalību 10. Saeimas vēlēšanās, kā arī atbildēs uz skatītāju tiešraidē uzdotiem jautājumiem

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010. gada 6. martā nodibināja partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Papildus informācija:
Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 29123440
E-pasts: [email protected] 

Dalies ar ziņu