Skip to main content

Solvita Āboltiņa: VIENOTĪBAS ģenerālis priekšvēlēšanu kaujai – Valdis Dombrovskis

„VIENOTĪBAS karaspēks priekšvēlēšanu kaujai ir ieguvis uzticamu un profesionālu ģenerāli. Valdis Dombrovskis ir apstiprinājis noteiktību ekonomiskajā programmā, kā arī VIENOTĪBAS kopējā redzējumā par Latvijas izaugsmi un labklājību,” tā šodien, 15. jūlijā, uzrunājot politisko partiju apvienības VIENOTĪBA deputātu kandidātus 10. Saeimas vēlēšanām, uzsvēra apvienības līdzpriekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

S. Āboltiņa norādīja: „Mums pašiem ir jāapbruņojas ar lielu modrību. Ir daudzi pretinieki, kuri meklē citu vājās vietas, tomēr šis nav tas laiks, lai aizrautos ar šādu kauliņu mētāšanu un politisko retoriku. Tā atņem enerģiju un novirza no mērķa, līdz ar to šādos brīžos es aicinu par paraugu ņemt VIENOTĪBAS ģenerāli – Valdis Dombrovskis ir pierādījis, ka par spīti kritizētājiem, viņš, turoties pie sava izvirzītā kursa, ir panācis gan valsts stabilitāti, gan arī ieguvis sabiedrības uzticību.”

S. Āboltiņa ir VIENOTĪBAS vēlēšanu saraksta līdere Kurzemē.

Īpaši uzrunājot VIENOTĪBAS deputātu kandidātus šajā vēlēšanu apgabalā, S. Āboltiņa sacīja: „Taktiskie izpildījumi ir katra paša ziņā, līdz ar to man ir tas gods īpaši vērsties pie saviem kolēģiem Kurzemes novadā, kur esmu atbildīga par teicamu taktisko izpildījumu un VIENOTĪBAS spēku mobilizāciju.”

S. Āboltiņa akcentēja kurzemniekiem raksturīgo: „Esmu pārliecināta, ka kurzemnieku spīts, gribasspēks, neskartās dabas un jūras piekrastes pozitīvā ietekme ir tie faktori, kas kurzemniekus padara nesalaužamus. Ar šādu pārliecību mums ir jāstājas pretī politiskajiem konkurentiem. Ar šādu pārliecību, priekšplānā izvirzot zināšanas un padomu, mums ir jādalās domās un idejās citam ar citu, lai panāktu labāko rezultātu. Kurzemniekos mājo izteikts sava novada lepnuma gars; par spīti jūras vējiem viņi ir nelokāmi un uzticīgi savam novadam. VIENOTĪBAS Kurzemes divīzijai ir jābūt kurzemnieka rakstura spogulim – ātrai, atbildīgai, radošai un savu zemi mīlošai komandai.”

15. jūlijā notika politisko partiju apvienības VIENOTĪBA deputātu kandidātu kopsapulce, kurā Ministru prezidents Valdis Dombrovskis iepazīstināja ar apvienības programmu 10. Saeimas vēlēšanām un ekonomiskajām pamatnostādnēm. Kopsapulcē par programmu uzstājās arī citi VIENOTĪBAS līderi.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010. gada 6. martā nodibināja partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Papildus informācija:
Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA

sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 29123440
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu