Skip to main content

Straujuma: sagaidām, ka NATO stratēģiskās komunikācijas izcilības centrs sniegs būtisku ieguldījumu alianses spēju stiprināšanā

Ceturtdien, 20.augustā, Ministru prezidente Laimdota Straujuma ar uzrunu atklāja NATO stratēģiskās komunikācijas izcilības centra Augsta līmeņa sesiju „Stratēģiskās komunikācijas loma NATO transformācijas procesā”, izsakot pateicību NATO partneriem par ieguldījumu centra attīstībā un pieredzes uzkrāšanā.

„Pašlaik jaunas propagandas metodes izaicina dalībvalstu sabiedrības. Mums kopīgi ir jārod pareizās atbildes un risinājumi šādiem izaicinājumiem, lai stiprinātu patiesu demokrātiju,” konferences atklāšanā norādīja L.Straujuma.

L.Straujuma norādīja, ka NATO stratēģiskās komunikācijas izcilības centrs sniegs būtisku ieguldījumu alianses spēju uzlabošanā. „Tas ir mūsu – politisko līderu – uzdevums pārvērst centra zināšanas un ieteikumus praktiskos politikas pasākumos gan NATO, gan dalībvalstu līmenī,” sacīja Ministru prezidente.

Tāpat Ministru prezidente uzsvēra, ka Latvija ir apņēmības pilna stiprināt aliansi, palielinot aizsardzības budžetu līdz 2% no IKP līdz 2018.gadam.

Ministru prezidentes uzruna.

Aiva Rozenberga
Ministru prezidentes preses sekretāre
Tālr.: 29462451
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu