Skip to main content

Sveicam Vienotības biedru Ģirtu Valdi Kristovski ar Biznesa vadības maģistra grāda iegūšanu!

Pēc 2 gadu ilgu mācību procesa šā gada 6. septembrī Ģirts ir saņēmis TRIUM Global Executive MBA grādu izlaiduma ceremonijā, kas notika Londonas Guild Hall.

TRIUM ir trīs pasaulē plaši pazīstamu vadošo biznesa augstskolu – Londonas Ekonomikas un politikas zinātņu skola,[1] Ņujorkas Universitātes Sterna Biznesa skola[2] un Parīzes biznesa augstskola[3] – kopēja biznesa vadības maģistra izglītības programma. Tā apskata starptautisko biznesu globālo politekonomisko attīstības procesu visaptverošā (360) profesionālā skatījumā.

TRIUM misija – sniegt zināšanas par pasaules ekonomiskajiem, sociālajiem un politiskajiem spēkiem un procesiem, kas nosaka pasaules uzņēmējdarbības vidi un rezultātus. Ar mērķi radīt jauna veida izpratni par biznesa tendencēm un veicināt atbildību globālās uzņēmējdarbības vidē TRIUM kursā piedalījās biznesa izaugsmes līderi no 36 pasaules valstīm, kas pārstāv dažādas kultūras un ideoloģijas. Mācību process notika ne tikai Londonā, Ņujorkā, Parīzē, bet arī Šanhajā (Ķīnā) un Čenajā (Indijā).

Ģirta maģistra darbs bija veltīts jauna veida Smectic-A šķidro kristālu displeju tehnoloģijas piemērotības un konkurētspējas izpētei digitāli maināmo reklāmas stendu industrijas vajadzībām. Mācību procesā iegūtās zināšanas Ģirts Valdis Kristovskis pielieto veidojot uzņēmumu minētās tehnoloģijas produktu ieviešanai mērķa tirgos.

1. London School of Economics and Political Science
2. New York University Stern School of Business
3. HEC School of Management, Paris

Dalies ar ziņu