Skip to main content

TP izdevīga valsts un valdības nestabilitāte

Iekšlietu ministres Lindas Mūrnieces demisijas pieprasīšana ir iegansts, lai, mēģinot destabilizēt Valda Dombrovska vadīto valdību, apdraudētu šobrīd sasniegto finansiālo un ekonomisko izaugsmi, norāda partijas Jaunais laiks (JL) valde.

„Kopš Tautas partija (TP) pati dezertēja no valdības, tā jebkuriem līdzekļiem cenšas panākt nestabilitāti valstī un izjaukt atjaunoto valsts izaugsmes procesu. Priekšvēlēšanu periodā nevēloties strādāt pie valsts attīstībai patiešām nozīmīgiem jautājumiem, TP ik nedēļas Saeimā iesniedz aizvien jaunus destruktīvus priekšlikumus un, redzot, ka tie cerēto rezultātu nedod, nu ķērušies pie ministru demisiju pieprasīšanas,” norāda JL valdes priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

Mūrnieces demisijas pieprasījuma pamatā ir personīga atriebība ministrei par labi paveiktu darbu. Divu mēnešu laikā, kopš Mūrniece uzņēmās vadīt arī Veselības ministriju, viņai izdevies sabiedrībai nepārprotami atklāt, ka veselības nozarei paredzētā nauda pārsvarā tikusi tērēta šaubīgos iepirkumu projektos nevis novirzīta reālu veselības aprūpes problēmu risināšanai, norāda JL.

TP rīcība ir augstākajā mērā liekulīga, jo tieši šī partija bija viena no pirmajām, kas publiski pauda viedokli, ka notikusī datu ieguve ir ārkārtīgi nopietns precedents un mudināja varas iestādes vainīgos pēc iespējas ātrāk atrast un saukt pie atbildības. Šobrīd šī pati partija aizbildinās ar preses brīvību un iestājas par principiem, ko pati savā darbībā nekad nav ievērojusi, lai savtīgu interešu vadīta destabilizētu situāciju valstī.

Dalies ar ziņu