Skip to main content

TP mēģina panākt siles kārtības atgriešanos politikā

Opozīcijas pieprasījums ekonomikas ministram Artim Kamparam ir kārtējais neveiksmīgais Tautas partijas (TP) mēģinājums, izmantojot formālus ieganstus, destruktīviem līdzekļiem kavēt Valda Dombrovska valdības darbu, uzskata partija Jaunais laiks (JL).

„Rodas pārliecība, ka vienīgais opozīcijas trumpis un veikums ir valdības darba traucēšana, pieprasot ministru demisijas un ik nedēļas Saeimā iesniedzot pa destruktīvam priekšlikumam. Šāda taktika liecina, ka TP nespēj samierināties ar Dombrovska valdības stabilitāti, rīcībspēju un rezultātiem, par kuriem atzinīgi izsakās arī ārvalstu eksperti. Jājautā, cik zemu TP politiķi spēj nolaisties, lai jebkuriem līdzekļiem panāktu vecās siles kārtības atgriešanos kā Saeimā, tā valdībā. Šis acīmredzot ir vienīgais veids, kā TP spēj darboties politikā,” uzskata JL valdes priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

TP rīcība ir liekulīga, jo TP labi zina, ka īstā šaubu ēna par saistību gan ar agrākajiem Parex bankas akcionāriem un to pietuvinātajiem cilvēkiem, gan arī par Parex bankas pārņemšanu gulstas uz pašas partijas pleciem.

Opozīcijas tiekšanās par katru cenu nokaitināt starptautiskos partnerus var Latvijai beigties ar līdzīgu scenāriju kā Ukrainā, kad priekšvēlēšanu populisma ietekmē Starptautiskais Valūtas fonds uz laiku pārtrauca starptautiskā aizdevumu programmu, no kā cietēji būs visa sabiedrība, norāda JL.

 

Dalies ar ziņu