Skip to main content

Valdis Dombrovskis uzstāsies Briseles ekonomikas forumā

10.jūnijā Valdis Dombrovskis uzstāsies Briseles ekonomikas forumā, kurā notiks diskusijas par to, kā ES un tās dalībvalstis var veicināt ekonomikas augšupeju un kādas mācības var gūt no Eiropas reakcijas uz krīzi. Briseles ekonomikas forumā ik gadu piedalās viedokļu līderi ekonomikas jautājumos, likumdevēji un ekonomikas procesu pētnieki, lai padziļināti diskutētu un analizētu aktuālākos ekonomikas jautājumus. Šogad forums notiks jau piecpadsmito reizi un to atklās Eiropas Komisijas prezidents Žozē Manuels Barozu.

V.Dombrovskis forumā piedalīsies atklāšanas diskusijā „Mācības no krīzes kā atbildes turpmākajai attīstībai” kopā ar ES ekonomikas un monetāro lietu komisāru Oli Rēnu, Portugāles finanšu ministri Mariju Albukerki, Vācijas Valsts sekretāru federālā darba un sociālo lietu ministrijā Jorgu Asmusenu un Starptautiskā Valūtas fonda direktoru Eiropā Rezu Moghadamu. Diskusijā V.Dombrovskis dalīsies ar pieredzi, kā Latvija pēc dziļās ekonomiskās krīzes atgriezās uz ilgtspējīgas attīstības ceļa, kādi bijuši lielākie izaicinājumi, lai to panāktu, un kā Latvija var kalpot par piemēru citām ES dalībvalstīm.

Sīkāka informācija par Briseles ekonomikas forumu atrodama tam veltītajā mājas lapā šeit, kur arī pieejama aktuālākā informācija par pasākuma norisi un dalībniekiem, kā arī iespējams sekot līdzi foruma norisei tiešraidē.

Dalies ar ziņu