Skip to main content

Valsts policijas priekšnieka amatam meklēs jaunu kandidātu

Trešdien, 15. decembrī Valsts policijas priekšnieks Valdis Voins ir iesniedzis atlūgumu iekšlietu ministrei Lindai Mūrniecei. Lai nodrošinātu sekmīgu un pēctecīgu Valsts policijas darbu, ministre ir uzsākusi pārrunas ar pieciem Valsts policijas priekšnieka amata kandidātiem.

L. Mūrniece augstu vērtē V. Voina līdzšinējo veikumu un ieguldījumu Valsts policijas (VP) attīstībā. V. Voins savu profesionālo darbību turpinās no nākošā gada vadot Ostas policiju.

„Uzskatu, ka Voina kunga profesionālās prasmes ir ļāvušas Valsts policijai sekmīgi realizēt strukturālās reformas un motivēt policistus darbam smagajos krīzes apstākļos. Šobrīd ir svarīgi atrast piemērotāko kandidātu, kurš spēs turpināt Valsts policijas aizsākto kursu, sekmējot vēl lielāku policijas darbinieku profesionālo izaugsmi un sabiedrības uzticības vairošanu policijas darbam. Esmu pārliecināta, ka Voina kunga zināšanas un prasmes dos nozīmīgu ieguldījumu Ostas policijas attīstībā,” norāda L. Mūrniece.

Nākošo Valsts policijas amata kandidātu, kas tiks virzīts apstiprināšanai Ministru kabinetā, ministre plāno paziņot preses konferencē, kas notiks 23. decembrī, plkst. 9.00 Iekšlietu ministrijā.

Starp vērtējamajiem kandidātiem ir VP priekšnieka vietnieki: Rīgas reģiona policijas priekšnieks Ints Ķuzis, VP Galvenās kārtības policijas priekšnieks Guntars Marķitāns, VP Galvenās administratīvās pārvaldes priekšnieks Artis Velšs, VP Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Rauls Kviesītis un VP Policijas koledžas direktors Aigars Evardsons.

 

Informāciju sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
[email protected]

Dalies ar ziņu