Skip to main content

Veiksmīgi norisinājusies Jūrmalas reģionālās apvienības “Vienotība” jaunatnes organizācijas kopsapulce

Pirms gada, saulainā 28. maija pievakarē tika dibināta pirmā reģionālā apvienības „Vienotība” jaunatnes organizācija. Toreiz jaunieši pulcējās ar kopējiem mērķiem un interesēm, vienādu Jūrmalas attīstības ejamo ceļu un nedaudz bažīgu skatu, vai izdosies viss iecerētais. Bet izdevās – ja pirms gada dibināšanas kongresu svinējām īrētās telpās, tad jau tagad – savās biroja telpās. Daudz paveiktu darbu, uzticama komanda, mērķtiecība, entuziasms un ticība saviem spēkiem – tā pāris vārdos varētu mūs raksturot pēc gada darba.

Savu gada jubileju svinējām valstiski zīmīgā dienā, valsts prezidents Valdis Zatlers ierosinājā Saeimas atlaišanu. Tiesa, neilgu laiku pēc kopsapulces noslēgšanās – it kā iezīmēdams ejamo ceļu un mudinādams aktīvāk iesaistīties un mainīt esošo politiku. Sācies jauns etaps gan mūsu, gan valsts politiskajā dzīvē. Cerības, ka uzlabosies iedzīvotāju labklājība un jauni mērķi, lai veicinātu Jūrmalas attīstību, iezīmē turpmāko ceļu un veicamos darbus.

Uz kopsapulci ieradās mūsu tuvākie atbalstītaji un kolēģi – jaunieši no Rīgas, biedri no reģionālās apvienības „Vienotība” un Jūrmalas pilsētas domes deputāts Romualds Ražuks. Viņu ierašanās parādīja, ka ir cilvēki, kas tic mūsu spēkiem un novērtē padarīto, līdz ar to savs darbs ir jāturpina vēl aktīvāk. Interesanta pieredze, padomi un laba vēlējumi tiks ņemti vērā, lai vēl aktīvāk veicinātu pilsētas attīstību.

Paldies viesiem no Jūrmalas un Rīgas, kas ar savu klātbūtni izteikuši atbalstu un ticību mūsu darbiem! “Par labāku Jūrmalu”!

Dalies ar ziņu