Skip to main content

VIENOTĪBA aicina kopā sagaidīt 10. Saeimas vēlēšanu rezultātus

Sestdien, 2. oktobrī, politisko partiju apvienība VIENOTĪBA aicina draudzīgā gaisotnē sagaidīt 10. Saeimas vēlēšanu rezultātus.

10. Saeimas vēlēšanu rezultātus VIENOTĪBA sagaidīs viesnīcas „Radisson Blu hotel Elizabete” (Rīgā, Elizabetes ielā 73) plašajās telpās. Līdz ar vēlēšanu iecirkņu slēgšanu, plkst. 20.00, VIENOTĪBA aicina pievienoties apvienības līderiem, deputātu kandidātiem, biedriem un atbalstītājiem, vērot vēlēšanu vakara un nakts TV tiešraides, sekot līdzi pirmajiem vēlēšanu rezultātiem, apspriesties par vēlēšanu kampaņā paveikto un pavadīt vakaru draudzīgā atmosfērā. Vakara noslēgumā cienāsim ar VIENOTĪBAS torti.

Vēlēšanu naktī arī darbosies VIENOTĪBAS atklātā tipa birojs Rīgā, Elizabetes ielā 3. Tajā no plkst. 20.30 līdz plkst.00.30 norisināsies videočati ar apvienības līderiem, ko tiešraidē varēs vērot apvienības vortālā www.vienotiba.lv. Tāpat birojā visa vakara garumā darbosies foto stūrītis ar Valdi Dombrovski, noritēs galda futbols un novusa turnīri, tiks organizēta politiskā viktorīna, aktīvāko VIENOTĪBAS jauniešu apbalvošana un sertifikātu sniegšana praktikantiem. Tāpat birojā būs vērojama TV tiešraide no vēlēšanām, bilžu slaidšovs no kampaņas pasākumiem un filma no jauniešu organizāciju kongresiem.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010.gada 6.martā nodibināja partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Papildus informācija:
Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 29123440
E-pasts: [email protected] 

Dalies ar ziņu