Skip to main content

VIENOTĪBA domes sēdē analizēs risinājumus nevienlīdzības mazināšanai sabiedrībā

Sestdien, 28.septembrī, notiks partijas VIENOTĪBA domes sēde. Tajā VIENOTĪBAS domes dalībnieki kopā ar nozares pārstāvjiem analizēs sociālās nevienlīdzības mazināšanas iespējas sabiedrībā, kā arī pārrunās citas 2014.gada valsts budžetā ietvertās prioritātes.

VIENOTĪBAS domes sēde notiks sestdien, 28.septembrī, Cēsīs, Pils laukumā 3. Tās sākums plkst.11.00.

Diskusijā par sociālās un ienākumu nevienlīdzības mazināšanu piedalīsies labklājības ministre Ilze Viņķele, ministrijas parlamentārais sekretārs Arvils Ašeradens un nozares pārstāvji.

Partijas domnieki sēdē uzklausīs arī Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja Jāņa Reira ziņojumu par 2014.gada valsts budžetu, tā izstrādi un budžetā ietvertajām prioritātēm.

Domes sēdē klātesošos uzrunās VIENOTĪBAS valdes priekšsēdētāja, Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, partijas domes priekšsēdētāja, Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete un Cēsu pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs. Sēdē piedalīsies VIENOTĪBAS Saeimas un Eiropas Parlamenta deputāti, Ministru kabineta locekļi, partijas valde, pašvaldību vadītāji un reģionālo nodaļu pārstāvji.

VIENOTĪBA jau iepriekš uzsvērusi, ka 2014.gada budžeta prioritātēm jābūt sociālās un ienākumu nevienlīdzības mazināšanai un demogrāfijas jautājumu risināšanai. Valdības un Saeimas uzdevums ir ierobežotos valsts rīcībā esošos līdzekļus izmantot iespējami precīzi un efektīvi, lai palīdzētu tām iedzīvotāju grupām, kas krasi izjūt ienākumu nevienlīdzību un visvairāk pakļauti bezdarba, nabadzības un emigrācijas riskiem, norāda VIENOTĪBA.

Dalies ar ziņu