Skip to main content

VIENOTĪBA kopā ar Ministru prezidentu talkos Strazdumuižā

24. aprīlī, atbalstot visā Latvijā notiekošo Lielo Talku, politisko partiju apvienība VIENOTĪBA kopā ar Ministru prezidentu Valdi Dombrovski talkos Strazdumuižā. VIENOTĪBAS priekšsēdētājs Ģirts Valdis Kristovskis un līdzpriekšsēdētāji Solvita Āboltiņa un Aigars Štokenbergs aicina Juglas un Mežciema iedzīvotājus piedalīties, lai kopīgiem spēkiem sakoptu Strazdumuižas ciemata parku un nūjošanas taku vājredzīgiem cilvēkiem.

Ministru prezidents V. Dombrovskis VIENOTĪBAS talkai pievienosies laikā no plkst. 12.00. Ievērojot pagājušā gada Lielās Talkas tradīcijas, dienas pirmo daļu no plkst. 10.00 premjers talkos kopā ar valdības sociālajiem partneriem – Latvijas Darba devēju konfederāciju un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību, sakopjot Gaujas Nacionālā parka teritoriju Krimuldā.

Lielajā talkā VIENOTĪBA ne tikai sakops Strazdumuižas ciemata parku un nūjošanas taku vājredzīgiem cilvēkiem, bet arī salabos parka estrādes solus, lai maija vidū Strazdumuižas estrādē varētu veiksmīgi noritēt pirmais Latvijas populārās mūzikas festivāls cilvēkiem ar redzes problēmām. Talkas programmā ir darbu iedalīšana, parka sakopšana, mūzika, zupa, silta tēja, labāko talcinieku apbalvošana, fotografēšanās u.c.

„Esot vienoti, mēs padarīsim Latviju un Baltijas jūras reģionu par sakoptu vietu pasaules kartē. Palīdzēsim līdzcilvēkiem un dosim iespēju dabai atveseļoties!” ielūgumā pievienoties talkotājiem aicina S. Āboltiņa, Ģ. V. Kristovskis un A. Štokenbergs.

Talkas norises laiks un vieta: 24. aprīlī no plkst. 10.00 Strazdumuižas parkā – pie Juglas ezera (Pāles iela 14). Talcinieki ir aicināti ņemt līdzi labu garastāvokli, grābekli un darba cimdu pāri. Interesentus, kas vēlas talkot kopā, VIENOTĪBA aicina par savu dalību informēt pa tālr. 25486049 vai 26189652.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010. gada 6. martā nodibināja politiskās partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

 

Dalies ar ziņu