Skip to main content

VIENOTĪBA piedalīsies Baltijas mediju regatē

Sestdien, 19.jūnijā, politisko partiju apvienība VIENOTĪBA piedalīsies Ventspilī notiekošajā trešajā Baltijas mediju regatē, kurā spēkiem mērosies masu mediju pārstāvji un Latvijas politiķi.

VIENOTĪBAS komandas līdere būs apvienības līdzpriekšsēdētāja, partijas „Jaunais laiks” priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa. VIENOTĪBAS komandu pārstāvēs arī Saeimas deputāte Silva Bendrāte un jaunieši Kristīne Laure, Edijs Ostrovskis un Ivars Bandonis.

Lai arī nevienam no komandas biedriem nav iepriekšējas pieredzes burāšanā, VIENOTĪBAS komanda ir pārliecināta, ka galvenais ir piedalīties, nevis uzvarēt. Tā būs lieliska iespēja pavadīt dienu aktīvi, saskaņā ar dabu, izbaudīt sacensību garu un gūt jaunus iespaidus, uzsver VIENOTĪBAS burātāji.

Trešā Baltijas mediju regate norisināsies 19. jūnijā Ventspils ostā, sākums plkst.12.00.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010. gada 6. martā nodibināja JL, PS un SCP. Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Dalies ar ziņu