Skip to main content

VIENOTĪBA piedāvās nākamo valdību veidot četriem politiskajiem spēkiem

Šodien, 14. oktobrī, politisko partiju apvienības VIENOTĪBA valde nolēma piedāvāt nākamo Valda Dombrovska valdību veidot kopā ar Zaļo un zemnieku savienību (ZZS), apvienību ”Visu Latvijai” – ”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK (VL–TB/LNNK) un apvienību ”Saskaņas centrs” (SC).

VIENOTĪBA aicina politiskos spēkus veidot valdību, kas balstīta uz valsts izaugsmes un nacionālās vienotības veicināšanas mērķiem. Koalīcijas vienošanās paredzētu pamatprincipus, kas vienotu sabiedrību. Par to īstenošanu visi koalīcijas partneri būtu vienādi atbildīgi. Valdības veidošanas nosacījumi tostarp paredzētu nemainīt līdzšinējo kursu valsts valodas jautājumos, kā arī vēstures jautājumos, tostarp par okupācijas faktu.

SC, ZZS un VL–TB/LNNK ir nosūtīti koalīcijas nosacījumi, par kuriem politiskie spēki ir lūgti atbildi sniegt līdz pirmdienas, 18. oktobra, vakaram.

Gunda Reire
Politisko partiju apvienības “Vienotība”
sabiedrisko attiecību vadītāja
Tel.: 29123440

Dalies ar ziņu