Skip to main content

VIENOTĪBA Saldū pārrunās vienotas partijas izveidi

Politisko partiju apvienības VIENOTĪBA līderi rīt, 24. februārī, Saldū diskutēs par jaunveidojamās partijas principiem. Diskusija norisināsies Saldus bibliotēkas telpās, Tūristu ielā 3. Diskusijas sākums plkst.17.00.

Diskusijā par VIENOTĪBAS partijas izveidi ar partiju „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP) Saldus nodaļu biedriem piedalīsies Saeimas deputāti Ingrīda Circene, Ingmārs Čaklais, Edvards Smiltēns, Klāvs Olšteins un citi politisko partiju apvienības VIENOTĪBA pārstāvji.

VIENOTĪBAS uzvara 10. Saeimas vēlēšanās ir skaidrs signāls tam, ka sabiedrība no mums sagaida tālāku saliedēšanos. Mums jāspēj šīs gaidas piepildīt, un VIENOTĪBAI jātop par vienu partiju. Partijas izveide ir demokrātisks process, kurā ir svarīgi ieklausīties ierindas biedru un nodaļu viedoklī. Mēs esam pārliecināti, ka spēsim izveidot plašu un spēcīgu labēji centrisku partiju. Tāpat kā partiju apvienības, jaunveidojamās partijas pamatā jābūt sociālai tirgus ekonomikai, nacionālai valstij un Eiropas vienotībai, pauž VIENOTĪBAS līderi.

Plānots, ka diskusijās, kas regulāri norisināsies visā Latvijā, piedalīsies VIENOTĪBAS Saeimas deputāti un partiju valžu locekļi. Tās notiks gan partiju nodaļās Latvijas novados, gan tematiskās darba grupās.

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
Apvienības VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

Dalies ar ziņu