Skip to main content

VIENOTĪBA ver durvis savam atklātā tipa birojam

Otrdien, 8. jūnijā, politisko partiju apvienības VIENOTĪBA vēra durvis savam atklātā tipa birojam. Birojā noritēs VIENOTĪBAS priekšvēlēšanu kampaņas darbs, ik nedēļu tiksies apvienības valde, rosīsies jauniešu organizācijas, konferenču zālē noritēs semināri un prāta vētras. VIENOTĪBA savu darbu veidos atklātu un dinamisku, tāpēc ir izveidojusi atklāta tipa biroju, kurā notiekošais būs labi pārskatāms arī visiem garāmgājējiem.

VIENOTĪBAS biroja vadītāja Sanita Stelpe atklāšanas svētkos sacīja: „Birojs ir vieta, kur notiek viss, ko no ārpuses parasti neredz, bet bez kā near pastāvēt neviena organizācija – birojs ir katras organizācijas sirds. VIENOTĪBA, izveidojot atklātā tipa biroju, ir nolēmusi atvērt savu sirdi visiem vēlētājiem un arī tiem, kuri vēl tikai par savu politisko izvēli domā, grib pajautāt, uzzināt vai apspriesties.”

VIENOTĪBAS birojs ir iekārtots atbilstoši izpratnei par labu, Latvijā radītu un funkcionālu dizainu, uzsverot VIENOTĪBAS zīmola zaļo un balto krāsu un papildinot to ar gofrētā kartona dabīgi brūno stilistiku. Biroja dizaina izstrādē par pamatu tika ņemts zaļās domāšanas koncepts – biroja iekārtojums ir ekonomisks un izvēlēto materiālu ziņā ekoloģisks. Vienlaikus biroja lietošana ir ērta, iekārtojums ir vienkāršs, ātri izmaināms un piemērots ikdienas darbam.

VIENOTĪBAS birojs atrodas Rīgā, K. Barona ielā 3 – uz K. Barona un Elizabetes ielas stūra. Laipni gaidām!

Dalies ar ziņu