Skip to main content

VIENOTĪBAI Nordea Rīgas maratonā trešā lielākā komanda

Svētdien, 23. maijā, politisko partiju apvienība VIENOTĪBA pievienosies Nordea Rīgas maratonam ar trešo lielāko komandu. No VIENOTĪBAS maratonā piedalīsies 200 skrējēji. Lielākā daļa veiks minimaratona distanci, bet vairāki izturīgākie startēs stafetes, pusmaratona un pat pilna maratona distancēs.

Lielākā daļa VIENOTĪBAS komandas dalībnieku piedalīsies 5 kilometru garajā minimaratona skrējienā. 16 VIENOTĪBAS skrējēji reģistrējušies pusmaratonam, kura distance ir 21 kilometrs. 8 maratonisti piedalīsies stafetē. Maratona stafetē 4 dalībnieki kopā noskrien 42 kilometrus. Savukārt 3 VIENOTĪBAS komandas dalībnieki ir pieņēmuši izaicinājumu pievarēt pilnu maratona distanci – 42 kilometrus.

Maratonā piedalīsies VIENOTĪBAS Saeimas un Rīgas domes deputāti, apvienību veidojošo partiju – Jaunā laika (JL), Pilsoniskās savienības (PS) un Sabiedrības citai politikai (SCP) – biedri, atbalstītāji un jaunatnes organizāciju aktīvākie jaunieši. VIENOTĪBAS komandā piedalās arī viena no jaunākajām maratona dalībniecēm – 8 mēnešus vecā Dārta Neringa Krastkalna.

Maratona laikā darbosies arī VIENOTĪBAS atbalsta punkts Aspazijas bulvāra un K.Barona ielas krustojumā – pie Latvijas Universitātes Ekonomikas fakultātes. Atbalsta punktā VIENOTĪBAS orķestris, karsējmeitenes, apvienības jaunieši un citi līdzjutēji uzmundrinās maratonistus.

Plašāka informācija par Nordea Rīgas maratona norisi pieejama mājas lapā http://www.nordearigasmaratons.lv.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010. gada 6. martā nodibināja JL, PS un SCP. Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

 

Dalies ar ziņu