Skip to main content

VIENOTĪBAS birojs iekārtots atbilstoši izpratnei par labu, Latvijā radītu un funkcionālu dizainu

8. jūnijā atklātais politisko partiju apvienības VIENOTĪBA birojs ir iekārtots atbilstoši izpratnei par labu, Latvijā radītu un funkcionālu dizainu. Partiju apvienības biroja telpas ir iekārtotas vienkāršiem līdzekļiem, uzsverot VIENOTĪBAS zīmola zaļo un balto krāsu un papildinot to ar gofrētā kartona dabīgi brūno stilistiku.

Biroja dizaina izstrādē par pamatu tika ņemts zaļās domāšanas koncepts – biroja iekārtojums ir ekonomisks un izvēlēto materiālu ziņā ekoloģisks. Vienlaikus biroja lietošana ir ērta, iekārtojums ir vienkāršs, ātri izmaināms un piemērots ikdienas darbam.

VIENOTĪBAS biroja interjerā ir akcentētas piecas galvenās vadlīnijas. Pirmkārt, salokāmas mēbeles – katra ikdienas lietošanā paredzētā kartona mēbele ir kompakti salokāma. Otrkārt, dabai draudzīgs materiāls – gofrētais kartons ir izgatavots no atjaunojamiem dabas resursiem. Kartona mēbeles atstājot dabā, tās nenodara kaitējumu, bet salīdzinoši ātri sadalās. Treškārt, viegls un funkcionāli ērts iekārtojums – krēslu un galdu komplektus bez piepūles vienā rokā var paņemt gan vecs, gan jauns. Kartons ir pietiekoši izturīgs, lai birojs funkcionētu, nodrošinot aktīvu un ļoti mainīgu telpas funkciju. Ceturtkārt, apdrukājamas mēbeles, kas vēlēšanu aktivitātēm ir inovatīvs materiāls. Piektkārt, kombinējams aprīkojums – liekot kopā salokamās mēbeles ar plauktiem un atsevišķām dizaina detaļām, tiek iegūts priekšvēlēšanu kampaņas nestandarta iekārtojums, atraktīvs informācijas stends, kas ir draudzīgs apmeklētājiem.

Partiju apvienības VIENOTĪBA biroja interjers ir veidots sadarbībā ar Foldlife komandu. VIENOTĪBA savu darbu veidos atklātu un dinamisku, tāpēc ir izveidojusi atvērta tipa biroju, kur norisināsies kampaņas darbs un tikšanās ar vēlētājiem, kā arī notiekošais būs labi pārskatāms garāmgājējiem. Laipni gaidām!

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010. gada 6. martā nodibināja partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Dalies ar ziņu