Skip to main content
VIENOTĪBAS deputāti iztaujās Gerhardu par paveikto demokrātijas nodrošināšanā pašvaldībās

Foto: iStock

VIENOTĪBAS deputāti iztaujās Gerhardu par paveikto demokrātijas nodrošināšanā pašvaldībās

VIENOTĪBAS Saeimas frakcijas deputāti trešdien, 18.aprīlī, iztaujās vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Kasparu Gerhardu par to, kā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija viņa vadībā ir nodrošinājusi demokrātijas principu ievērošanu pašvaldībās.


Mēs vēlamies dzirdēt no ministra Kaspara Gerharda personīgi, ko viņa pilnvaru laikā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija ir paveikusi, lai pašvaldības pilnvērtīgi funkcionētu atbilstoši demokrātijas pamatprincipiem – vai opozīcijas deputātiem ir nodrošinātas iespējas saņemt visu informāciju, kas ir nepieciešama viņu darbā, tostarp informāciju, kas skaidri izgaismo pašvaldības administratīvo resursu tērēšanu priekšvēlēšanu aģitācijai un politisko konkurentu nomelnošanai. Jautāsim, kā ministrija nodrošina propocionalitātes principa ievērošanu pašvaldībās pastāvīgo komiteju izveidošanā un locekļu ievēlēšanā,” pauda Hosams Abu Meri, VIENOTĪBAS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs.


“Mēs ar lielu interesi uzklausīsim ministra viedokli par 2018. gada 26. martā pieņemtajiem Rīgas pilsētas pašvaldības nolikuma grozījumiem un to atbilstību demokrātijas principiem,” pauda Vilnis Ķirsis, VIENOTĪBAS Rīgas domes frakcijas priekšsēdētājs.


Žurnālistu ievērībai! Pēc tikšanās ar ministru K.Gerhardu plkst. 15:00 būs iespēja VIENOTĪBAS Saeimas frakcijas priekšsēdētājam Hosamam Abu Meri un VIENOTĪBAS Rīgas domes frakcijas priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim uzdot jautājumus par tikšanās rezultātiem.


Papildus informācijai:
Sandris Sabajevs
Partijas VIENOTĪBA preses sekretārs
Tel.nr.: 22087726
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu